Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Česká Kamenice
Datum:  21.-23.03.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Láryšová Lenka
 
 
 
Ondečková Zuzana
scr.
 
Hillebrandová Pavlína
6:1, 6:2
 
Podolanová Hedvika
3:6, 6:2, 7:6 (8)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Zábranská Jana
 
Plevová Zuzana
7:6 (5), 6:1
 
 
 
Hillebrandová Petra
7:5, 6:4
 
Buková Daniela
6:0, 6:0
 
Plačková Anna
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Šimonová Pavlína
 
Kolodziejová Miriam
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Čurdová Anežka
 
Nešická Adéla
6:1, 6:1
 
Bartáková Aneta
4:6, 6:2, 7:6 (3)
 
 
6:2, 6:4
 
Hossnerová Denisa
 
Vítková Klára
2:6, 7:6 (6), 7:6 (8)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Tetřevová Elizabeth
 
Procházková Tereza
5:0, scr.
 
Petríková Eliška
6:4, 7:6 (2)
 
 
6:0, 6:0
 
Holková Nela
 
Rozhodčí turnaje: Milíč Hruška
Počet účastníků20
NasazeníBH
Láryšová Lenka 12312
Holková Nela 1499
Hossnerová Denisa 1559
Plevová Zuzana 1699
Zábranská Jana 1849
Šimonová Pavlína 2236
Kolodziejová Miriam 2576
Vítková Klára 2916
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 602080

Hossnerová Denisa - Láryšová Lenka
 
 
 
Buková Daniela - Tetřevová Elizabeth
7:6 (5), 6:4
 
Čurdová Anežka - Hillebrandová Pavlína
6:0, 6:1
 
Kolodziejová Miriam - Plevová Zuzana
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Ondečková Zuzana - Plačková Anna
 
Nešická Adéla - Zábranská Jana
7:5, 7:6 (5), 7:6 (10)
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Bartáková Aneta - Vítková Klára
 
Petríková Eliška - Procházková Tereza
7:6 (5), 0:6, 7:6 (3)
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Holková Nela - Šimonová Pavlína
 
Počet dvojic9
NasazeníBH
Láryšová Lenka 12312
Holková Nela 1499
Hossnerová Denisa 1559
Plevová Zuzana 1699
Zábranská Jana 1849
Šimonová Pavlína 2236
Kolodziejová Miriam 2576
Vítková Klára 2916
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 604080

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Patzenhauerová Markéta19.03.1997Severočeská tenisová o.s.
Avdibegovič Hana23.07.1997LTK TEPLICE o.s.
Benešová Barbora31.03.1996LTC Panorama Teplice