Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tecnifibre cup
Pořadatel:
TK Havířov
Datum:
29.-31.12.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Slováčková Klára
Slováčková
Slováčková
Eliášová Veronika
6:2, 6:1
Eliášová
Vaněčková Lenka
6:3, 6:0
Slováčková
Heliošová Eliška
6:0, 6:0
Heliošová
Heliošová
6:4, 6:7 (5), 1:0 (4)
Hönschová
Hönschová Valentýna
Kostka
Ondrzejek Michalina
2:6, 7:5, 1:0 (5)
Ondrzejek
Ondrzejek
Řeřuchová Ines
6:2, 6:3
Řeřuchová
Molinová Natálie
6:1, 6:2
Kostka
Kostková Tereza
6:2, 6:3
Kostková
Kostka
6:0, 6:0
Kostka
Kostka Natalia
Ondrášková
Hartingerová Sára
7:6 (6), 6:2
Hartingerová
Hartingerová
7:5, 7:6 (5)
Martináková
Martináková Adéla
Ondrášková
Grygarová Julie
6:1, 6:2
Sikorová
Sikorová Klára
6:3, 7:5
Ondrášková
6:0, 6:1
Ondrášková
Ondrášková Karolína
Ondrášková
Taxová Victoria
6:1, 6:4
Taxová
Taxová
6:2, 6:1
Pyszko
Pyszko Natalia
Taxová
Polášková Adriana
7:5, 6:2
Polášková
Fichnová Adéla
6:4, 3:6, 1:0 (4)
Picková
6:4, 6:1
Picková
Picková Věra
Rozhodčí turnaje:
Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
neregistrovaný hráč 1 - Fichnová Adéla 2008
Počet účastníků
20
Nasazení
CŽ
BH
Slováčková Klára
65
20
Kostka Natalia
109
15
Picková Věra
117
15
Ondrášková Karolína
255
9
Ondrzejek Michalina
262
9
Taxová Victoria
349
6
Hönschová Valentýna
396
6
Hartingerová Sára
401
4
Kategorie : 4
Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 602046
Slováčková Klára
-
Ondrzejek Michalina
Slováčková
-
Ondrzejek
Slováčková
-
Ondrzejek
Řeřuchová Ines
-
Martináková Adéla
6:4, 6:0
Řeřuchová
-
Martináková
Kostková Tereza
-
Heliošová Eliška
3:6, 7:6 (7), 1:0 (7)
Slováčková
-
Ondrzejek
Vaněčková Lenka
-
Polášková Adriana
6:3, 6:1
Eliášová
-
Hartingerová
Eliášová Veronika
-
Hartingerová Sára
6:0, 6:0
Pyszko
-
Kostka
6:7 (3), 6:4, 1:0 (7)
Pyszko
-
Kostka
Pyszko Natalia
-
Kostka Natalia
Počet dvojic
6
Nasazení
CŽ
BH
Slováčková Klára
65
20
Kostka Natalia
109
15
Ondrzejek Michalina
262
9
Hartingerová Sára
401
4
Pyszko Natalia
449
4
Eliášová Veronika
449
4
Heliošová Eliška
462
4
Martináková Adéla
557
4
Kategorie : 4
Součet BH: 64
Kódové číslo akce: 604046
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Fichnová Adéla
08.06.2008
TK Hlučín