Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JOKRA CUP
Pořadatel:  TK Radegast
Datum:  21.-23.12.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Chytilová Agatha
 
 
 
Opletalová Anna
6:0, 6:1
 
Molinová Natálie
7:5, 6:4
 
Sýkorová Anežka
6:3, 6:2
 
Ludvová Anna
6:0, 6:1
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Janošková Amálie
 
Harajda Ema
6:1, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
 
 
Hartingerová Sára
6:2, 6:1
 
Piteráková Dominika
6:7 (4), 6:4, 1:0 (9)
 
Tichá Šárka
scr.
 
Ventrčová Julie
3:6, 6:2, 1:0 (11)
 
 
6:1, 6:0
 
Piteráková  Natálie
 
Polášková Nikol
6:3, 7:6 (5)
 
 
 
Jeřábková Sabina
6:1, 6:1
 
Fukalová Kateřina
6:0, 6:3
 
Habermannová Anežka
6:0, 6:0
 
Ostravská Adéla
6:1, 6:3
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (4)
 
Jurdová Beata
 
Opletalová Emma
6:4, 6:1
 
 
 
Božoňová Viktorie Anna
6:4, 6:0
 
Felux Charlotte
6:0, 6:1
 
Cháňová Laura
6:0, scr.
 
Marušáková Agáta
6:1, 6:1
 
 
1:2, scr.
 
Macurová Hana
 
Rozhodčí turnaje: Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Chytilová Agatha 13412
Macurová Hana 16512
Jurdová Beata 17012
Harajda Ema 1839
Polášková Nikol 1899
Piteráková Natálie 2189
Opletalová Emma 2259
Janošková Amálie 2289
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 602033

Chytilová Agatha - Holubová Aneta
 
 
 
Cháňová Laura - Ludvová Anna
6:4, 1:6, 1:0 (7)
 
Ostravská Adéla - Harajda Ema
6:7 (5), 6:3, 1:0 (5)
 
Felux Charlotte - Polášková Nikol
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 3:6, 1:0 (8)
 
Hartingerová Sára - Jeřábková Sabina
 
Piteráková Dominika - Fukalová Kateřina
6:4, 7:6 (5)
 
 
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Tichá Šárka - Jurdová Beata
 
Marušáková Agáta - Ventrčová Julie
scr.
 
Opletalová Emma - Opletalová Anna
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Piteráková  Natálie - Janošková Amálie
 
Rozhodčí turnaje: Kramoliš Josef (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Holubová Aneta 12812
Chytilová Agatha 13412
Jurdová Beata 17012
Harajda Ema 1839
Polášková Nikol 1899
Piteráková Natálie 2189
Opletalová Emma 2259
Janošková Amálie 2289
Kategorie : 5Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 604033

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Polášková Adriana19.02.2007SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Harajda Ema07.06.2007TK Na Dolině o.s.