Název: |
UNIQA Tecnifibre cup |
Datum: |
29.-31.12. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 400) |
Kódové číslo: |
606031 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v St do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777034027 |
Tel. (2): |
777034009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 29.12.2016 v 9.00 hod. - Apostolová, Kandrač, Kolowrotkiewicz, Martináková, Tokařová, Viktorinová,
v 10.00 hod. - Benešová, Damašková, Kučová, Mazancová, Motyková, Turczuk,
v 11.30 hod. - Halová, Krstovská, Šalamounová,
Prezentace pro čtyřhru ve čtvrtek 29.12.2016 do 11.30 hod.
Hráčky se můžou přihlásit v období 19. - 28.12.2016 sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo e-mailem.
Prezentace ve středu 28.12.2016 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na čtvrtek 29.12.2016 bude zveřejněn zde nejpozději v 19.00 hod.
Dne 30.12.2016 čtvrtfinále a semifinále dvouhry, semifinále a finále čtyřhry. Dne 31.12.2016 finále dvouhry. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Halová Veronika |
20.08.2003 |
TK Zlín |
185 |
9 |
|
prezentována |
28.12.2016 15:25:06 |
2. |
Šalamounová Tereza |
20.09.2003 |
T.J. Sokol Šumperk |
189 |
9 |
|
prezentována |
28.12.2016 17:38:06 |
3. |
Benešová Nicol |
16.09.2004 |
SK JC Sport Opava |
238 |
9 |
166 |
prezentována |
28.12.2016 15:25:50 |
4. |
Tokářová Terezie |
30.10.2005 |
TK Slavia Orlová |
290 |
6 |
162 |
prezentována |
01.11.2016 08:55:00 |
5. |
Viktorinová Eliška |
24.03.2005 |
ITS Tennis Club, z.s. |
396 |
4 |
41 |
prezentována |
01.11.2016 04:01:45 |
6. |
Damašková Kristýna |
21.07.2005 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
446 |
4 |
124 |
prezentována |
01.11.2016 08:38:08 |
7. |
Martikánová Barbora |
11.11.2003 |
SK JC Sport Opava |
527 |
4 |
|
|
19.11.2016 22:11:40 |
8. |
Krstovská Agáta |
25.11.2005 |
TK SC OSTRAVA |
560 |
3 |
208 |
prezentována |
28.12.2016 09:13:39 |
9. |
Kučová Marta Anna |
29.01.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
578 |
3 |
408 |
prezentována |
27.11.2016 09:13:14 |
10. |
Kolowrotkiewicz Jowana |
23.06.2004 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
715 |
3 |
395 |
prezentována |
01.11.2016 10:54:53 |
11. |
Apostolova Nikol |
05.05.2005 |
TK TJ Ostrava |
773 |
1 |
142 |
prezentována |
01.11.2016 05:47:44 |
12. |
Motyková Markéta |
29.09.2005 |
TC Třinec |
773 |
1 |
99 |
prezentována |
01.11.2016 07:25:28 |
13. |
Mazancová Alexandra |
15.02.2005 |
TK Havířov, z.s. |
773 |
1 |
442 |
volná karta-prezentována |
12.12.2016 08:46:44 |
14. |
Kandrač Kim |
12.05.2004 |
TK Havířov, z.s. |
773 |
1 |
826 |
volná karta-prezentována |
12.12.2016 08:46:56 |
15. |
Turczuk Natalia |
14.10.2004 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
773 |
1 |
|
prezentována |
28.12.2016 09:58:36 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šimková Vanda |
18.07.2003 |
SK Zlín-Mladcová |
210 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
04.11.2016 21:18:17 |
2. |
Huťková Melinda |
06.09.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
715 |
3 |
268 |
odhlášeno hráčem |
27.11.2016 08:30:28 |
3. |
Tomajková Kristýna |
28.03.2005 |
TK AGROFERT Prostějov |
217 |
9 |
28 |
odhlášeno hráčem |
11.12.2016 22:06:49 |
4. |
Kubáňová Anna |
26.06.2003 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
98 |
15 |
|
odhlášeno pořadatelem |
12.12.2016 10:01:42 |
5. |
Šmejkalová Amélie |
16.02.2005 |
I.ČLTK Praha |
422 |
4 |
40 |
odhlášeno hráčem |
19.12.2016 10:51:10 |
6. |
Zástěrová Lucie |
17.03.2005 |
TK Zlín |
527 |
4 |
205 |
odhlášeno hráčem |
19.12.2016 14:00:13 |
7. |
Sekaninová Martina |
02.12.2004 |
ŽLTC Brno |
324 |
6 |
112 |
odhlášeno hráčem |
20.12.2016 16:50:39 |
8. |
Bejlek Sára |
31.01.2006 |
TK Sparta Praha |
434 |
4 |
32 |
odhlášeno hráčem |
20.12.2016 22:03:52 |
9. |
Durska Emilia |
23.03.2004 |
Městský tenisový klub Karviná |
773 |
1 |
472 |
odhlášeno hráčem |
21.12.2016 09:03:57 |
10. |
Týnová Adéla |
26.09.2005 |
TK Havířov, z.s. |
586 |
3 |
357 |
IS: lhůta 5 dní |
21.12.2016 11:02:54 |
11. |
Florková Kateřina |
07.01.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
391 |
4 |
355 |
odhlášeno hráčem |
22.12.2016 06:41:15 |
12. |
Trvajová Theresa |
03.02.2004 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
465 |
4 |
372 |
IS: lhůta 5 dní |
26.12.2016 09:13:06 |
13. |
Hejčíková Sára |
19.04.2004 |
TK TENNISPOINT FM |
616 |
3 |
395 |
odhlášeno hráčem |
26.12.2016 10:04:38 |
14. |
Bazgierová Agáta |
19.02.2004 |
Městský tenisový klub Karviná |
293 |
6 |
329 |
odhlášeno hráčem sms |
26.12.2016 14:38:34 |
15. |
Mlčochová Zuzana |
01.02.2004 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
672 |
3 |
469 |
IS: lhůta 5 dní |
26.12.2016 16:54:57 |
16. |
Trčková Apolena |
29.05.2004 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
586 |
3 |
395 |
odhlášeno hráčem sms |
28.12.2016 09:59:21 |
17. |
Ivanovičová Tereza |
18.11.2004 |
TK Havířov, z.s. |
715 |
3 |
420 |
odhlášeno hráčem sms |
28.12.2016 15:26:17 |
|