Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Vašenka Daniel
 
Čujan Matěj
6:0, 6:1
 
Klimša Ondřej
6:0, 6:0
 
Stejskal Adam
6:1, 6:4
 
Abrman Matěj
6:3, 6:3
 
Horák Adam
6:2, 6:1
 
Velčovský Vojtěch
6:2, 6:0
 
Kuřitka Lukáš
1:6, 6:2, 6:1
 
Frömel Karel
6:1, 6:0
 
Dvořák Tomáš
6:3, 6:2
 
Stříž Marek
6:1, 6:2
 
Baránek Matyáš
6:2, 6:1
 
Prokop Michael
6:1, 6:2
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:2
 
Krupa Lukáš
6:2, 6:4
 
Kremser Filip
6:3, 6:4
 
Vacula Filip
3:6, 6:4, 7:5
 
Martinovič Filip
6:1, 6:1
 
Korec Zdeněk
6:4, 6:4
 
Vičan Jan
6:0, 6:1
 
Řehák Daniel
6:0, 6:0
 
Babulík Michal
7:5, 6:4
 
Ciešlar Krzysztof
6:0, 6:1
 
Kondler Libor
6:0, 6:0
 
Klimas Jan
6:1, 6:2
 
Mičola Vítek
6:0, 6:2
 
Kalousek Kryštof
6:1, 6:2
 
Pešat Oliver
6:3, 6:2
 
Řehák Adam
6:2, 3:6, 7:5
 
Hrbáč Jan
6:1, 6:4
 
Káňa Viktor
6:1, 6:2
 
Bako Jan
6:1, 6:0
 
Šimeček David
6:3, 6:0
 
Grulich Josef
scr.
 
Vymazal Jakub
6:1, 6:1
 
Kopel Šimon
6:0, 6:2
 
Lys Ondřej
6:0, 6:0
 
Michálek Stanislav
6:1, 6:4
 
Křistek Matěj
6:4, 6:0
 
Nepožitek Lukáš
6:1, 6:0
 
Beneš Daniel
6:3, 6:2
 
Pospíšil Matěj
6:0, 6:0
 
Ševčík Tadeáš
6:4, 7:5
 
Sikora David
6:2, 6:1
 
Postupa Martin
6:3, 6:2
 
Rožnovský Matyáš
6:3, 4:6, 6:2
 
Rojíček Daniel
6:1, 6:0
 
Kubatko Dominik
6:0, 6:1
 
Lankočí Matyáš
6:1, 6:1
 
Kuřitka Adam
6:2, 6:2
 
Papavasiliu Nikolaos
6:0, 6:1
 
Václavík Miroslav
6:3, 6:2
 
Kalousek Šimon
6:2, 6:0
 
Škvara Eduard
6:4, 6:1
 
Šulák Jiří
6:3, 6:0
 
Knesl David
6:0, 6:0
 
OLŠAR Štěpán
6:3, 7:5
 
Šrubař Adam
6:1, 6:4
 
Lýsek Ondřej
4:6, 6:2, 6:3
 
Olša Michal
6:0, 6:1
 
Šafařík Jonáš
6:0, 6:7 (7), 7:6 (4)
 
Zavadil Alexandr
6:3, 6:2
 
Hanák Ondřej
6:1, 6:2
 
Krakovský Denis
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků64
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Krakovský Denis 6725
Kubatko Dominik 7125
Vacula Filip 8025
Bako Jan 8225
Šimeček David 8425
Lankočí Matyáš 10220
Kremser Filip 10620
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 512970

Beránek Ondřej - Vašenka Daniel
 
 
 
Abrman Matěj - Mičola Vítek
6:3, 6:2
 
Kondler Libor - Káňa Viktor
6:0, 6:0
 
Horák Adam - Klimša Ondřej
6:3, 6:7 (1), 1:0 (7)
 
 
 
 
scr.
 
Bako Jan - Krupa Lukáš
 
Lankočí Matyáš - Vacula Filip
6:3, 6:0
 
 
 
Zavadil Alexandr - Stejskal Adam
6:3, 7:5
 
Řehák Adam - Kuřitka Lukáš
3:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Lys Ondřej - Šrubař Adam
6:4, 6:4
 
Beneš Daniel - Kalousek Kryštof
6:0, 6:4
 
 
6:3, 6:1
 
Kremser Filip - Velčovský Vojtěch
 
Kubatko Dominik - Korec Zdeněk
6:2, 4:1, scr.
 
 
 
Bonk Vojtěch - Papavasiliu Nikolaos
6:0, 6:0
 
Pešat Oliver - Hanák Ondřej
6:3, 6:4
 
Šulák Jiří - Ševčík Tadeáš
6:2, 6:4
 
Rožnovský Matyáš - Kuřitka Adam
7:6 (7), 7:5
 
 
6:4, 6:1
 
Šimeček David - Knesl David
 
OLŠAR Štěpán - Olša Michal
6:4, 6:3
 
 
 
Dvořák Tomáš - Řehák Daniel
4:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Pospíšil Matěj - Postupa Martin
6:3, 6:1
 
Martinovič Filip - Hrbáč Jan
7:6 (5), 6:0
 
Klimas Jan - Šafařík Jonáš
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Frömel Karel - Krakovský Denis
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic23
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Krakovský Denis 6725
Kubatko Dominik 7125
Vacula Filip 8025
Bako Jan 8225
Šimeček David 8425
Lankočí Matyáš 10220
Kremser Filip 10620
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 514970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šrubař Adam25.11.2005TJ TO Sokol Stará Bělá
Bonk Vojtěch26.04.2005Městský tenisový klub Karviná