Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 300)
Místo konání:
Frýdek-Místek
Kódové číslo:
516970
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602718364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

HARMONOGRAM PŘÍJEZDU HRÁČŮ K ÚVODNÍM UTKÁNÍM (uvedený čas je časem možného začátku utkání, prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

07,45-Postupa, Kubatko, Frömel, Stříž, Dvořák, Rojíček, Hrbáč, Baránek, Rožnovský, Řehák A, Káňa, Bako
09,15-Řehák D, Kondler, Klimas, Kalouskovi, Škvára, Šulák, Knesl, Babulík, Cieslar, Mičola, Pešat
10,45-Beneš, Ševčík, Šrubař, Olšar, Olša, Sikora, Lýsek, Pospíšil
12,00-Lys, Nepožitek, Křístek, Michálek
13,30-Šimeček, Grulich, Šafařík, Zavadil, Hanák, Krakovský, Kopel, Vymazal
14,45-Kuřitka A, Papavasiliu, Lankočí, Prokop, Krupa, Kremser, Vacula, Korec, Vičan, Beránek, Václavík, Martinovič
16,15-Horák, Kuřitka L, Abrman, Vašenka, Klimša, Čujan, Velčovský, Stejskal

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY (soutěž čtyřher bude zahájena v sobotu 1/6 2019 předkolem XX/16 v 17,30/úprava programu soutěže čtyřher VYHRAZENA) : 16,00 hodin

ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 516970 na číslo telefonu +420602718364) : PÁTEK 31.05.2019 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 31.05.2019 v 17,30 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) PÁTEK 31.05.2019 do 19,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 01.06.2019 v 08,00 hodin (rozehrávka od 07,45 hodin)
DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- SOBOTA 01.06.2019 : DVOUHRA XX/16, ČTYŘHRA XX/16
- NEDĚLE 02.06.2019 : DVOUHRA 16/4, ČTYŘHRA 16/4
- PONDĚLÍ 03.06.2019 : DVOUHRA 4/1, ČTYŘHRA 4/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)

ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E

REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do páku 31.05.2019) : 724152064
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
44
35
 
volná karta
30.04.2019 14:30:38
2.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
67
25
9
volná karta
02.05.2019 16:57:09
3.
Kubatko Dominik 29.03.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
25
 
volná karta
20.05.2019 20:47:59
4.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
 
volná karta
03.04.2019 20:55:22
5.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
82
25
 
volná karta
22.04.2019 18:03:20
6.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
84
25
16
volná karta
28.03.2019 10:51:51
7.
Lankočí Matyáš 29.08.2005 SK LAMA o.s.
102
20
 
volná karta
21.03.2019 07:08:11
8.
Kremser Filip 12.04.2005 SK JC Sport Opava
106
20
 
volná karta
19.05.2019 15:29:58
9.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
volná karta
23.04.2019 09:12:49
10.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
volná karta
09.04.2019 18:54:01
11.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
146
15
18
volná karta
09.04.2019 11:12:59
12.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
 
volná karta
23.04.2019 12:37:12
13.
OLŠAR Štěpán 15.09.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
volná karta
15.03.2019 20:27:14
14.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
173
15
49
volná karta
19.03.2019 08:34:03
15.
Nepožitek Lukáš 29.04.2005 TK TENNISPOINT FM
199
12
 
volná karta
22.04.2019 08:17:30
16.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
volná karta
15.03.2019 09:03:50
17.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
208
12
54
volná karta
16.04.2019 17:34:46
18.
Olša Michal 10.03.2005 VSK VŠB-TU Ostrava
215
12
 
volná karta
06.05.2019 19:41:21
19.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
230
12
 
volná karta
19.03.2019 08:35:40
20.
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s.
241
12
197
volná karta
30.04.2019 17:40:49
21.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
243
12
170
volná karta
26.03.2019 09:01:51
22.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
volná karta
23.03.2019 09:33:31
23.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
248
12
106
volná karta
27.05.2019 07:26:51
24.
Šulák Jiří 23.12.2005 TK Opava
265
9
 
volná karta
18.05.2019 21:32:31
25.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
283
9
92
volná karta
29.05.2019 07:14:43
26.
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 TK Havířov
288
9
 
volná karta
17.03.2019 16:15:07
27.
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
293
9
 
volná karta
22.04.2019 19:19:32
28.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
320
9
68
volná karta
16.03.2019 21:25:16
29.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
volná karta
19.05.2019 15:30:30
30.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
333
9
100
volná karta
16.03.2019 17:14:37
31.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
338
9
472
volná karta
12.04.2019 18:39:41
32.
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří
347
9
 
volná karta
26.03.2019 14:36:56
33.
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava
359
9
 
volná karta
13.05.2019 19:13:27
34.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
373
6
42
volná karta
26.03.2019 09:08:43
35.
Sikora David 17.08.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
452
6
 
volná karta
14.04.2019 17:15:22
36.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
464
6
53
volná karta
17.03.2019 10:06:06
37.
Rožnovský Matyáš 04.01.2006 SK JC Sport Opava
485
6
106
volná karta
16.04.2019 09:45:37
38.
Baránek Matyáš 14.05.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
489
6
 
volná karta
29.05.2019 07:10:49
39.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
528
4
79
volná karta
25.03.2019 20:10:14
40.
Postupa Martin 26.04.2007 TK Slavia Orlová
545
4
48
volná karta
22.04.2019 09:21:05
41.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
557
4
66
volná karta
30.05.2019 10:10:43
42.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
563
4
85
volná karta
29.05.2019 07:15:45
43.
Babulík Michal 27.07.2006 TK TENNISPOINT FM
649
4
56
volná karta
17.04.2019 16:15:56
44.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
658
4
191
volná karta
29.03.2019 13:39:03
45.
Michálek Stanislav 11.07.2007 SK JC Sport Opava
658
4
163
volná karta
30.05.2019 10:14:47
46.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
705
4
172
volná karta
27.05.2019 07:28:15
47.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
741
4
572
volná karta
20.05.2019 16:19:03
48.
Škvara Eduard 25.09.2007 TK SC OSTRAVA
741
4
224
volná karta
29.05.2019 07:09:50
49.
Lýsek Ondřej 17.11.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
764
4
540
volná karta
18.03.2019 20:15:29
50.
Vymazal Jakub 20.06.2005 TK Milo Olomouc
788
3
 
volná karta
19.05.2019 10:26:12
51.
Stříž Marek 29.10.2005 TK TENNISPOINT FM
818
3
 
volná karta
30.05.2019 10:12:34
52.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
872
3
175
volná karta
17.05.2019 22:21:38
53.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
1006
3
203
volná karta
19.05.2019 16:22:34
54.
Prokop Michael 08.08.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1006
3
356
volná karta
29.05.2019 07:11:16
55.
Ciešlar Krzysztof 03.05.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
687
volná karta
15.03.2019 17:53:07
56.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
1083
1
 
volná karta
18.03.2019 22:23:46
57.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
1083
1
144
volná karta
03.05.2019 11:23:07
58.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
1083
1
195
volná karta
19.05.2019 09:50:18
59.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
1083
1
187
volná karta
19.05.2019 15:19:25
60.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1083
1
304
volná karta
29.05.2019 07:12:12
61.
Křistek Matěj 28.12.2006 TK TENNISPOINT FM
1083
1
609
volná karta
30.05.2019 10:12:51
62.
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast
1083
1
834
volná karta
30.05.2019 10:13:48
63.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
1083
1
313
volná karta
30.05.2019 11:38:24
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
239
12
181
odhlášeno hráčem
18.03.2019 16:20:09
2.
Bubik Jan 12.02.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
764
4
 
odhlášeno hráčem
06.05.2019 21:31:56
3.
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1083
1
509
odhlášeno hráčem
07.05.2019 09:27:20
4.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
396
6
365
odhlášeno hráčem
07.05.2019 18:50:33
5.
Zila Michal 31.10.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
677
ONLY CR CITIZENSHIP
14.05.2019 09:03:11
6.
Bartoš Adrian 13.08.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
366
9
64
odhlášeno hráčem
16.05.2019 21:25:25
7.
Bárta Jan 07.08.2005 TO TJ Nový Jičín
246
12
 
odhlášeno hráčem
18.05.2019 21:50:32
8.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
332
9
303
odhlášeno hráčem
20.05.2019 15:18:56
9.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
1083
1
398
odhlášeno hráčem
24.05.2019 08:49:04
10.
Drozdík Adam 26.10.2005 TK Kyjov
1083
1
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 19:46:58
11.
Sosna Maxim 21.06.2005 Slavoj Český Těšín
410
6
 
odhlášeno hráčem
24.05.2019 23:08:42
12.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
175
15
 
odhlášeno hráčem
27.05.2019 19:05:54
13.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
627
odhlášeno hráčem
29.05.2019 09:59:25
14.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
1006
3
248
odhlášeno pořadatelem
30.05.2019 10:12:03
15.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
298
9
 
odhlášeno hráčem
30.05.2019 10:23:48