Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 08.-10.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Filo Roman | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vavřín Marek | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Ondřej | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Urban Radim | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bollog Jiří | 3:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Štěpán Ondřej | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Andódi Mário | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hašek Ondřej | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Richard | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Rusňák Vojtěch | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Mikulák Jakub | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bujok Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Zoubek Vojtěch | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rodák Jan | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Růčka Jan | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Postupa Jan | | | 7:6 (5), 7:6 (4) | | | |
| | | | | | |
Reichel Albert | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Merta Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Jermář Jan | | | | | | 6:7 (5), 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Srba Jan | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holík Jakub | 7:6 (5), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sekanina Adam | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Jaškovský Filip | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Štrbavý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kahanek Kryštof | | | | 6:1, 7:6 (5) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kuřil Alexandr | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kroček Lukáš | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Petr | | | 6:2, 4:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kalčík Pavel | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šenk Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Závada Ondřej | | | | | 7:6 (4), 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pavelka Patrik | | 4:6, 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Gofroj Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pacák Marek | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kalus Jan | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Poljak Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Samek Ivo | | | | 4:6, 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Vojtěch | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | 6:7 (8), 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | | 2:6, 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Krmaschek Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: ING.JIŘÍ VYKOUKAL |
| Počet účastníků | 47 | Nasazení | CŽ | BH | Filo Roman | 50 | 35 | Krmaschek Kryštof | 62 | 30 | Šimeček Martin | 63 | 30 | Šenk Filip | 78 | 25 | Hrbáč Daniel | 92 | 20 | Merta Vojtěch | 99 | 20 | Jermář Jan | 108 | 20 | Závada Ondřej | 113 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 200 |
Kódové číslo akce: 512970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kondler Jan | 05.10.2000 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|