Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
severočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Ústí nad Labem
Kódové číslo:
516900
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Patyková Klára
Štursova 798/40
400 01 Ústí nad Labem
Tel. (1):
608831379
E-mail:
klara.patykova@seznam.cz
Internet:
klara.patykova@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
60
30
 
 
13.04.2019 12:26:46
2.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
76
25
 
 
19.04.2019 07:09:50
3.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
 
03.05.2019 16:06:03
4.
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem
120
20
 
 
20.05.2019 13:16:25
5.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
159
15
288
 
05.05.2019 10:01:45
6.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
201
12
243
 
13.05.2019 12:31:51
7.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
224
12
376
 
13.04.2019 22:53:10
8.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
 
06.05.2019 16:38:57
9.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
323
9
86
 
03.05.2019 08:43:57
10.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
367
6
194
 
14.04.2019 08:07:46
11.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
397
6
59
 
06.04.2019 19:40:46
12.
Chour Josef 17.10.2005 SK Matchball Česká Lípa
475
6
 
 
13.05.2019 11:54:15
13.
Karas Jan 15.07.2005 TK Žatec
499
6
 
 
09.04.2019 19:15:35
14.
Krušina Antonín 11.10.2005 TK Ústí n.Labem
545
4
 
 
28.04.2019 10:02:16
15.
Hudec Adam 26.05.2005 LTC Panorama Teplice
545
4
 
 
10.05.2019 18:46:00
16.
Mandík Lumír 14.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
590
4
 
 
25.03.2019 14:57:08
17.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 TK Frýdlant v Čechách
590
4
94
 
20.04.2019 06:32:23
18.
Beneš Martin 03.10.2006 TK Frýdlant v Čechách
632
4
441
 
05.05.2019 14:35:12
19.
Špaček Vít 24.04.2006 TK Frýdlant v Čechách
658
4
406
 
06.05.2019 06:52:20
20.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
664
4
135
 
01.05.2019 13:55:10
21.
Hofman Matěj 01.08.2006 SK Matchball Česká Lípa
726
4
286
 
12.05.2019 12:52:41
22.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
818
3
125
 
18.05.2019 21:35:49
23.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
976
3
189
 
10.04.2019 10:37:20
24.
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec
1006
3
681
 
18.04.2019 13:34:38
25.
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec
1083
1
122
 
03.04.2019 07:48:19
26.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
1083
1
78
 
16.05.2019 16:00:07

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Archmann Dominik 11.12.2007 TK Železný Brod
1083
1
874
odhlášeno hráčem
03.05.2019 08:25:59
2.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
1083
1
211
odhlášeno hráčem
03.05.2019 20:36:21
3.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
872
3
994
odhlášeno hráčem
19.05.2019 19:53:51
4.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
230
12
6
odhlášeno hráčem
23.05.2019 18:19:29
5.
Abraham Oliver 19.08.2007 LTK Liberec
1047
3
161
odhlášeno hráčem
25.05.2019 07:36:34
6.
Hauser Karel Kryštof 23.07.2007 LTK Liberec
1083
1
178
odhlášeno hráčem
26.05.2019 11:43:39