Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Brill Jindřich
 
 
 
Lobovský Robert
6:1, 6:2
 
Bešťák Jiří
6:3, 6:2
 
Vilt Václav
6:1, 6:1
 
Kupka Ondřej
6:4, 6:0
 
Šašek Martin
4:6, 6:1, 6:2
 
Pošvář Tomáš
6:4, 6:4
 
Bůcha Milan
6:2, 6:1
 
 
 
Psota Jan
6:3, 6:2
 
Fejka Matěj
6:1, 6:1
 
Mareš Karel
6:3, 6:4
 
Teušl Jan
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Roubal Filip
 
Peroutka Matěj
6:4, 6:4
 
Baxa Jan
6:2, 6:0
 
Košek Martin
6:1, 6:1
 
Škopek Martin
6:3, 6:4
 
Kotrba Adam
6:1, 6:1
 
Nguyen Docthinh
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Brašna Dominik
 
Rieser Frederik William
6:2, 6:1
 
HLÁVKA JAN
6:0, 6:0
 
Kotrc Aleš
6:4, 7:5
 
Zelenka  Patrik
6:0, 6:1
 
Petrovický Jan
6:1, 6:1
 
Šefl Vojtěch
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Kolářík Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Kaprová Andrea (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Brill Jindřich 5330
Kolářík Jakub 8525
Brašna Dominik 13215
Bůcha Milan 16915
Pošvář Tomáš 18212
Peroutka Matěj 22112
Roubal Filip 2769
Rieser Frederik William 4006
Kategorie : 8Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 512880

Brill Jindřich - Kolářík Jakub
 
 
 
Vilt Václav - Fejka Matěj
6:0, 6:0
 
Košek Martin - Houdek Marek
4:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
 
Rieser Frederik William - Pošvář Tomáš
6:0, 6:2
 
Kupka Ondřej - Škopek Martin
6:1, 4:6, 1:0 (9)
 
Psota Jan - Kotrc Aleš
6:7 (4), 6:0, 1:0 (8)
 
Kotrba Adam - Nguyen Docthinh
6:1, 6:0
 
Lobovský Robert - Baxa Jan
scr.
 
Šefl Vojtěch - Zelenka  Patrik
6:0, 6:4
 
 
6:4, 6:0
 
Bůcha Milan - Roubal Filip
 
Teušl Jan - Mareš Karel
7:5, 7:6 (7)
 
Bešťák Jiří - Šašek Martin
7:5, 7:6 (3)
 
 
6:1, 6:0
 
Brašna Dominik - Peroutka Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Kaprová Andrea (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Peroutka skreč z důvodu nevolnosti.
Počet dvojic13
NasazeníBH
Brill Jindřich 5330
Kolářík Jakub 8525
Brašna Dominik 13215
Bůcha Milan 16915
Pošvář Tomáš 18212
Peroutka Matěj 22112
Roubal Filip 2769
Rieser Frederik William 4006
Kategorie : 8Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 514880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kotrba Adam27.03.2008TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Houdek Marek04.11.2006TK Slavia Plzeň