Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | západočeský | Datum: | 04.-06.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Bužek Václav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gosler Marek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Babka Jakub | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Silovský Miroslav | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Juha Konrád | | | | | | |
| | | | | | |
Dráb Jáchym | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Jaša Miloslav | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mouček Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Miller David | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kapolka Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Marek Šimon | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 7:6 (4), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Vild Ondřej | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Strnad Jiří | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (3), 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Böttinger Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Flídr Jan | | | | | | 5:7, 6:1, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | | | | |
| | | | | | |
Vacovský Bořek | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Holzer Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zemčák Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Musil Jindřich | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Milt Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Michal | | | | | 5:7, 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ferus Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Roubal Filip | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kalous Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Duba Ondřej | | | | 7:6 (3), 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Grossmann David | | | | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jadlovský Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Hrdina |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Bužek Václav | 73 | 25 | Jadlovský Jan | 91 | 20 | Milt Lukáš | 128 | 15 | Miller David | 144 | 15 | Böttinger Ondřej | 159 | 15 | Flídr Jan | 174 | 15 | Bureš Michal | 189 | 12 | Mouček Tomáš | 268 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 126 |
Kódové číslo akce: 512880 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Rataj Šimon | 07.12.2003 | Tenisklub Cheb | Ludvík Petr | 30.05.2002 | LTK Klatovy |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zemčák Jakub | 20.01.2003 | Tenisklub Cheb |
|