Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  středočeský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Doubek Vojtěch
 
 
 
Jareš Vojtěch
6:0, 6:0
 
Bajer Albert
6:2, 6:0
 
Sudik David
scr.
 
Doležel Alex
6:2, 6:0
 
 
6:4, 4:6, 6:0
 
Šafařík Jakub
 
Šlosar David
6:3, 6:1
 
 
 
Polák Michal
6:2, 2:6, 6:2
 
Volf Matěj
7:5, 6:0
 
Hofman Tadeáš
6:0, 6:2
 
Losman Matěj
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Šiler Martin
 
Čížek Jiří
6:1, 6:3
 
 
 
Štreit David
6:1, 6:0
 
Sedláček Mirek
6:4, 3:6, 6:1
 
Svoboda Tomáš
7:5, 7:5
 
Loužecký Jan
6:4, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Petera Patrik
 
Kovačka Matouš
6:0, 6:2
 
 
 
Klepáč Adam
1:0, scr.
 
Flusser Robin
7:6 (5), 6:4
 
Krejčí Tomáš
6:4, 6:3
 
Jarolímek Josef
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Rosický Jan
 
Holub Lukáš J.
6:4, 6:1
 
 
 
Nekvasil Jakub
6:0, 6:2
 
Petráš Michal
6:2, 5:7, 6:4
 
Bucha Radek
7:5, 1:6, 6:3
 
Hadaščok Vojtěch
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Ulrich Patrik
 
Burián Marek
6:3, 6:2
 
 
 
Beneda Petr
6:2, 6:3
 
Židů Petr
6:2, 6:0
 
Vlček Daniel
6:4, 7:5
 
Holub Jakub
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Neumann Jakub Jiří
 
Troller Petr
6:2, 6:2
 
 
 
Šusta Bartoloměj
6:2, 2:6, 6:0
 
Ledvina Jan
6:2, 1:6, 6:2
 
Kalle Nicholas
6:3, 6:2
 
Prokš Daniel
6:4, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Palovčík Oskar
 
Picek Samuel
6:1, 6:1
 
 
 
Růžek Filip
6:4, 6:3
 
Blovský Tomáš
6:0, 6:0
 
Přistoupil Marek
6:0, 6:1
 
Tůma Matěj
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Bouček František
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program pondělí - 9:00 semifinále dvouher, poté fi dvouhry. Následuje fi čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Doubek Vojtěch 5630
Bouček František 7025
Čížek Jiří 8725
Neumann Jakub Jiří 9520
Šiler Martin 12520
Holub Lukáš J. 14415
Rosický Jan 15615
Troller Petr 17115
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 512830

Čížek Jiří - Bouček František
 
 
 
Holub Jakub - Flusser Robin
6:1, 6:2
 
Beneda Petr - Svoboda Tomáš
6:3, 2:6, 1:0 (9)
 
Palovčík Oskar - Sedláček Mirek
scr.
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0 (12)
 
Ledvina Jan - Kalle Nicholas
 
Šlosar David - Šiler Martin
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Krejčí Tomáš - Loužecký Jan
 
Doležel Alex - Přistoupil Marek
7:5, 7:6 (5)
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Vlček Daniel - Růžek Filip
 
Ulrich Patrik - Burián Marek
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Rosický Jan - Šusta Bartoloměj
 
Jareš Vojtěch - Tůma Matěj
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Neumann Jakub Jiří - Holub Lukáš J.
 
Hofman Tadeáš - Petráš Michal
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Nekvasil Jakub - Prokš Daniel
 
Losman Matěj - Picek Samuel
6:0, 6:0
 
Blovský Tomáš - Troller Petr
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Doubek Vojtěch - Kovačka Matouš
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Roman (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Doubek Vojtěch 5630
Bouček František 7025
Čížek Jiří 8725
Neumann Jakub Jiří 9520
Šiler Martin 12520
Holub Lukáš J. 14415
Rosický Jan 15615
Troller Petr 17115
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 514830

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šlosar Filip21.01.2005WILSON Tenis Centrum
Nový Mikoláš02.01.2005Lokomotiva Zdice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bucha Radek30.04.2007Baník Příbram