Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 04.-06.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Pučálka Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vít František | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bajer Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Schier Michael | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (1), 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šulc Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Marek | | | | 6:0, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bajer Tadeáš | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Neumann Jakub Jiří | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Mikoláš | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kubelka David | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Makovička Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Kratochvíl Filip | | | | | 0:6, 6:4, 3:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kverek Libor | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Cihelka Jan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Sembdner Adam | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kotík Adam | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jurman Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
Hybrant David | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Dyba Jan | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fišer Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovský David | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loužecký Josef | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šolc Matěj | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Beznoska Jaroslav | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Krischke Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | | | 7:5, 1:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fiala Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Barták Antonín | | | 7:6 (3), 1:6, 4:4, scr. | | | |
| | | | | | |
Gjašik Tomáš | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Král David | | | | | | |
| | | | | | |
Hauge Lukáš | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Antonín | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klimeš Přemysl | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Tadeáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | scr. | | | | |
| | | | | | |
Beneš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Jindáček Jiří | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tauber Václav | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doubek Vojtěch | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Němeček Václav | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: Pondělí 6.4.Možnost rozehry 8:30
9:00 Pučálka-Kratochvíl,Haňkovský-Hauge
následuje finále dvouhry a finále čtyřhry
|
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Pučálka Jan | 34 | 35 | Kopecký Štěpán | 41 | 35 | Kratochvíl Filip | 51 | 30 | Král David | 100 | 20 | Hauge Lukáš | 137 | 15 | Makovička Daniel | 184 | 12 | Haňkovský David | 198 | 12 | Fišer Štěpán | 200 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 171 |
Kódové číslo akce: 512830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Němeček Michal | 31.07.2003 | LTC Mladá Boleslav z.s. |
|