Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
12.-16.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Místo konání: |
K Vodě 3200/3,Praha 10 |
Kódové číslo: |
516800 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 59 |
25 |
11.05.2020 09:12:55 |
||
2. |
Čepl Filip | 24.01.2006 | TK Sparta Praha | 67 |
25 |
13.05.2020 07:29:49 |
||
3. |
Pokorný Jiří | 29.03.2006 | TK Olymp Praha | 73 |
25 |
14.05.2020 09:59:27 |
||
4. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 82 |
25 |
8 |
07.05.2020 17:12:02 |
|
5. |
Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | 91 |
20 |
22 |
07.05.2020 23:39:22 |
|
6. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | 105 |
20 |
11 |
21.05.2020 15:33:19 |
|
7. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | 106 |
20 |
23 |
17.05.2020 22:51:29 |
|
8. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | 110 |
20 |
12 |
21.05.2020 15:34:06 |
|
9. |
Burda Oliver Petr | 24.12.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 129 |
15 |
06.04.2020 13:32:30 |
||
10. |
Dvořák Lukáš | 16.07.2006 | SK HAMR, z.s. | 131 |
15 |
22.05.2020 20:33:05 |
||
11. |
Sklenička Štěpán | 25.07.2007 | TK Sparta Praha | 136 |
15 |
3 |
07.05.2020 19:41:14 |
|
12. |
Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 168 |
15 |
08.05.2020 18:39:10 |
||
13. |
Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | 173 |
12 |
06.04.2020 19:17:46 |
||
14. |
Tuša Robert | 14.02.2006 | TENIS Klánovice | 189 |
12 |
01.05.2020 22:03:09 |
||
15. |
Ha Duc Hieu | 11.01.2006 | TK Písnice | 199 |
12 |
08.05.2020 19:14:33 |
||
16. |
Stibůrek Filip | 13.04.2006 | TK Benešov | 202 |
12 |
21.05.2020 22:34:44 |
||
17. |
Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha | 208 |
12 |
7 |
07.05.2020 13:10:00 |
|
18. |
Šafrata David | 10.08.2007 | I.ČLTK Praha | 216 |
12 |
61 |
09.05.2020 18:55:51 |
|
19. |
Hanke Max | 09.05.2007 | TJ Sokol Vysočany | 228 |
12 |
46 |
15.05.2020 12:09:24 |
|
20. |
Kusák Jan | 16.08.2006 | TC ESO Praha z.s. | 235 |
12 |
07.05.2020 15:17:03 |
||
21. |
Sina Jakub | 21.06.2006 | TK Start Praha-Topolka | 245 |
12 |
12.05.2020 20:23:09 |
||
22. |
Dostál Adam | 11.05.2006 | TC ESO Praha z.s. | 261 |
9 |
24.05.2020 08:32:18 |
||
23. |
Sanders Oliver | 09.10.2007 | I.ČLTK Praha | 270 |
9 |
19 |
07.05.2020 13:06:15 |
|
24. |
Vávra Kajetán | 15.08.2006 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 276 |
9 |
31.05.2020 11:16:01 |
||
25. |
Duričič Filip | 23.07.2006 | TJ Sokol Vysočany | 281 |
9 |
17.05.2020 10:39:31 |
||
26. |
Voleský Daniel | 22.10.2007 | SK HAMR, z.s. | 284 |
9 |
60 |
10.05.2020 21:58:01 |
|
27. |
Duda Adam | 02.08.2008 | TK Horní Měcholupy | 318 |
9 |
55 |
11.05.2020 09:40:20 |
|
28. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 331 |
9 |
41 |
dle nvk | 19.05.2020 11:10:48 |
29. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 371 |
6 |
37 |
dle nvk | 30.04.2020 09:20:29 |
30. |
Krejčí Matyáš | 12.10.2007 | I.ČLTK Praha | 391 |
6 |
36 |
dle nvk | 21.05.2020 20:53:49 |
31. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 417 |
6 |
14 |
dle nvk | 13.05.2020 11:22:09 |
32. |
Chodora Radek | 23.01.2007 | TK Start Praha-Topolka | 431 |
6 |
93 |
volná karta PTS | 06.05.2020 12:47:52 |
33. |
Šidlík Jan | 07.04.2008 | TJ Sokol Vysočany | 446 |
6 |
82 |
volná karta PTS | 18.05.2020 18:10:44 |
34. |
Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | 452 |
6 |
58 |
dle nvk | 10.05.2020 21:57:03 |
35. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | 465 |
6 |
75 |
volná karta PTS | 17.05.2020 02:16:32 |
36. |
Reitinger David | 09.03.2007 | SK HAMR, z.s. | 469 |
6 |
78 |
volná karta pořadatele | 14.05.2020 17:01:46 |
37. |
Vaněk Daniel | 27.04.2008 | I.ČLTK Praha | 493 |
6 |
67 |
volná karta pořadatele | 26.05.2020 18:28:54 |
38. |
Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | 612 |
4 |
54 |
dle nvk | 11.05.2020 22:25:17 |
39. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 720 |
4 |
84 |
volná karta PTS | 24.05.2020 15:42:05 |
40. |
volná karta | volná karta |
||||||
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Prokopius Oliver | 11.06.2006 | TJ Spoje Praha | 351 |
9 |
06.06.2020 09:45:04 |
||
2. |
Hladík Daniel | 29.01.2006 | TK Hovorčovice | 352 |
9 |
15.05.2020 17:43:29 |
||
3. |
Brázda Filip | 11.12.2006 | Tenisový klub Progress z.s. | 366 |
6 |
10.05.2020 18:24:26 |
||
4. |
Luňák Maxim | 20.12.2007 | Lokomotiva Praha | 371 |
6 |
152 |
06.04.2020 21:33:51 |
|
5. |
Zedek Jakub | 20.11.2007 | SK Meteor Praha | 412 |
6 |
176 |
24.05.2020 21:04:08 |
|
6. |
Daněk Oldřich | 06.06.2006 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 434 |
6 |
01.06.2020 20:13:50 |
||
7. |
Jumar Jakub | 08.10.2007 | TK Horní Měcholupy | 477 |
6 |
134 |
24.05.2020 23:34:46 |
|
8. |
Císař Otakar | 23.07.2007 | TK Ruzyně Praha | 490 |
6 |
271 |
19.05.2020 12:23:46 |
|
9. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 506 |
6 |
201 |
03.04.2020 20:33:04 |
|
10. |
Mašata Daniel | 10.07.2007 | TJ Solidarita Praha 10 | 556 |
4 |
376 |
21.05.2020 09:24:48 |
|
11. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | 560 |
4 |
123 |
31.05.2020 10:23:45 |
|
12. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 560 |
4 |
267 |
31.05.2020 14:30:33 |
|
13. |
Sniegoň David | 03.01.2007 | TJ Sokol Vysočany | 576 |
4 |
208 |
25.05.2020 13:45:02 |
|
14. |
Hubač Marek | 29.03.2007 | TK Konstruktiva, z.s. | 597 |
4 |
179 |
08.05.2020 21:38:31 |
|
15. |
Brabec Václav | 07.07.2006 | SK HAMR, z.s. | 645 |
4 |
18.05.2020 21:45:19 |
||
16. |
Goca Mikuláš | 24.05.2007 | SK Aritma Praha | 651 |
4 |
117 |
25.05.2020 13:43:02 |
|
17. |
Pomahač Antonín | 05.07.2007 | TK Start Praha-Topolka | 660 |
4 |
144 |
13.05.2020 09:49:20 |
|
18. |
Košvanec Mikuláš Pavel | 24.12.2007 | TCD Donovalská | 761 |
4 |
231 |
09.05.2020 21:13:24 |
|
19. |
Jurda Jakub | 06.07.2007 | TJ Spoje Praha | 816 |
3 |
246 |
21.05.2020 20:31:18 |
|
20. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 833 |
3 |
214 |
dle nvk | 30.05.2020 22:05:27 |
21. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 913 |
3 |
127 |
dle nvk | 21.05.2020 08:03:08 |
22. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 913 |
3 |
217 |
dle nvk | 23.05.2020 17:46:32 |
23. |
Prokůpek Tomáš | 03.10.2007 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 913 |
3 |
376 |
02.06.2020 11:04:01 |
|
24. |
Klein David | 03.04.2007 | TJ Spoje Praha | 956 |
3 |
369 |
07.04.2020 23:56:31 |
|
25. |
Jurman Alexander | 30.10.2007 | SK HAMR, z.s. | 985 |
3 |
144 |
dle nvk | 17.05.2020 11:56:46 |
26. |
Vedral Tomáš | 05.07.2008 | TENIS Klánovice | 985 |
3 |
235 |
volná karta PTS | 27.05.2020 12:08:58 |
27. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 1043 |
3 |
310 |
volná karta PTS | 28.05.2020 12:23:32 |
28. |
Haberkorn Luc | 09.06.2008 | TC VŠ Praha | 1044 |
1 |
149 |
dle nvk | 01.04.2020 09:07:36 |
29. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 1044 |
1 |
232 |
volná karta PTS | 03.05.2020 14:19:24 |
30. |
Šámal Viktor | 05.05.2007 | TJ Spoje Praha | 1044 |
1 |
427 |
10.05.2020 15:00:57 |
|
31. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1044 |
1 |
volná karta pořadatele | 27.05.2020 16:34:45 |
|
32. |
Hromek Adrian | 13.05.2008 | TENIS Klánovice | 1044 |
1 |
137 |
dle nvk | 09.06.2020 05:32:09 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tybus Jonáš | 07.05.2007 | TJ Břevnov | 1044 |
1 |
726 |
26.05.2020 22:03:19 |
|
2. |
Vňuk Juraj | 03.04.2006 | Tempo Praha | 304 |
9 |
09.06.2020 13:47:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Černý Dominik | 17.01.2007 | SK Aritma Praha | 1044 |
1 |
267 |
odhlášeno hráčem | 14.05.2020 20:05:01 |
2. |
Hänel Tom | 02.06.2006 | TK Sparta Praha | 30 |
45 |
odhlášeno hráčem | 21.05.2020 10:17:50 |
|
3. |
Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | 1044 |
1 |
235 |
odhlášeno hráčem | 25.05.2020 08:27:20 |
4. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 932 |
3 |
418 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2020 21:47:02 |
5. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | 1043 |
3 |
308 |
odhlášeno hráčem | 05.06.2020 22:19:56 |
6. |
Horák Filip | 14.01.2006 | I.ČLTK Praha | 27 |
45 |
přímý postup na MČR | 06.06.2020 09:27:53 |
|
7. |
Soukup Adam | 24.11.2006 | I.ČLTK Praha | 40 |
35 |
přímý postup na MČR | 06.06.2020 09:28:02 |
|
8. |
Leipner Petr | 13.02.2006 | TK Sparta Praha | 42 |
35 |
přímý postup na MČR | 06.06.2020 09:28:11 |
|
9. |
Šafrata Jan | 04.02.2006 | I.ČLTK Praha | 55 |
30 |
přímý postup na MČR | 06.06.2020 09:28:21 |
|
10. |
Stauch Daniel | 27.08.2006 | LTC Modřany 2005 | 56 |
30 |
přímý postup na MČR | 06.06.2020 09:28:34 |
|
11. |
Růžička Richard | 03.11.2007 | TK Ruzyně Praha | 1044 |
1 |
502 |
odhlášeno hráčem | 07.06.2020 18:32:38 |
12. |
Holeček Jakub | 26.10.2007 | TK Čelákovice | 1044 |
1 |
648 |
jiná oblast | 10.06.2020 10:27:36 |
13. |
Žoldák Patrik | 02.06.2006 | SK HAMR, z.s. | 107 |
20 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2020 16:20:53 |