Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
K Vodě 3200/3,Praha 10
Kódové číslo:
516800
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Křivánek Pavel
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (1):
731690941
E-mail:
pavel.krivanek@hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí-Pavel Křivánek a zdravotník-Jana Kocová. Prezence do kvalifikace formou SMS na telefonu 731690941 nebo osobně na místě ve čtvrtek do 18:00 hod. Prezence do hlavní soutěže telefonicky nebo formou SMS v pátek do 18:00 hod. na mobil 731690941. Kvalifikace bude rozlosována ve čtvrtek po prezenci a program na pátek bude vyvěšen na webu do 20.00. Z kvalifikace postupuje 8 hráčů do hlavní soutěže. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 18:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
 
 
20.05.2019 21:00:28
2.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
 
 
16.05.2019 08:00:22
3.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
19.05.2019 18:58:52
4.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
 
 
17.03.2019 10:53:21
5.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
42
35
1
 
18.03.2019 18:37:25
6.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
 
 
16.03.2019 20:35:29
7.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
 
28.03.2019 15:22:48
8.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
50
30
2
 
07.04.2019 11:18:40
9.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
51
30
 
 
27.04.2019 12:35:03
10.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
54
30
 
 
15.05.2019 06:54:07
11.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
57
30
 
 
17.03.2019 14:30:22
12.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
58
30
 
 
12.04.2019 21:46:50
13.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
73
25
 
 
21.04.2019 14:47:45
14.
Rybín Kryštof 23.06.2005 SK HAMR, z.s.
106
20
 
 
13.05.2019 13:16:02
15.
Petrofský Martin 01.11.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
115
20
 
 
20.04.2019 23:16:51
16.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
116
20
11
 
19.05.2019 15:44:59
17.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
127
15
13
 
08.04.2019 09:24:52
18.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
129
15
 
 
05.05.2019 11:03:54
19.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
132
15
31
 
15.04.2019 13:29:23
20.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
 
13.05.2019 23:29:21
21.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
138
15
 
 
10.05.2019 14:39:36
22.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
17.03.2019 00:11:51
23.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
 
27.03.2019 06:31:43
24.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
 
19.03.2019 21:42:48
25.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
184
12
 
 
02.05.2019 09:38:48
26.
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty
200
12
29
 
28.04.2019 19:26:05
27.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
207
12
55
volná karta PTS
20.04.2019 23:27:34
28.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
229
12
51
dle Cž nvk
13.04.2019 23:21:59
29.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
272
9
40
dle Cž nvk
28.04.2019 00:18:58
30.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
299
9
45
dle Cž nvk
28.04.2019 00:10:23
31.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
dle Cž nvk
01.04.2019 18:36:11
32.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
489
6
43
dle Cž nvk
16.03.2019 17:04:31
33.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
550
4
77
volná karta PTS
11.05.2019 10:30:05
34.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
dle Cž nvk
14.04.2019 18:54:21
35.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
764
4
47
dle Cž nvk
27.03.2019 17:43:09
36.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
872
3
36
dle Cž nvk
27.03.2019 09:56:53
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
243
12
113
 
30.04.2019 20:16:04
2.
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice
274
9
 
 
13.05.2019 11:41:35
3.
Dvořák David 26.01.2005 SK Aritma Praha
280
9
 
 
16.04.2019 11:54:54
4.
Brettl Filip 12.12.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
296
9
161
 
15.03.2019 14:32:24
5.
Kroutil Tomáš 01.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
314
9
 
 
05.04.2019 22:43:07
6.
Holub Vojtěch 08.04.2005 TJ Solidarita Praha 10
319
9
 
 
28.03.2019 11:35:09
7.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
322
9
408
 
27.04.2019 18:01:36
8.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
326
9
91
 
01.04.2019 13:08:03
9.
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
344
9
261
 
19.05.2019 08:11:39
10.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
354
9
 
 
05.05.2019 09:19:29
11.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
400
6
220
 
09.05.2019 20:15:02
12.
Rychetský Matyáš 14.06.2005 Tempo Praha
433
6
 
 
17.05.2019 20:38:41
13.
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha
503
6
237
 
12.05.2019 16:28:03
14.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
520
6
231
 
18.03.2019 16:02:08
15.
Tuša Robert 14.02.2006 TK Sparta Praha
632
4
148
 
01.04.2019 09:48:19
16.
Dostál Adam 11.05.2006 TC ESO Praha z.s.
643
4
177
 
20.05.2019 09:41:18
17.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
672
4
251
 
21.05.2019 22:54:57
18.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
680
4
190
 
24.03.2019 12:31:02
19.
Mlynár Michal 12.03.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
705
4
265
 
02.05.2019 11:49:57
20.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
718
4
164
 
19.05.2019 10:20:14
21.
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Písnice
726
4
521
 
19.05.2019 21:32:50
22.
Ha Duc Hieu 11.01.2006 TK Písnice
777
3
114
dle Cž nvk
15.05.2019 19:35:02
23.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
810
3
140
dle Cž nvk
21.04.2019 14:54:07
24.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
916
3
259
volná karta pořadatele
11.05.2019 10:25:33
25.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
943
3
141
dle Cž nvk
05.05.2019 19:22:44
26.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha
1083
1
 
volná karta PTS
15.03.2019 09:39:09
27.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
1083
1
102
dle Cž nvk
09.04.2019 22:18:52
28.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
1083
1
 
volná karta PTS
15.04.2019 10:22:46
29.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
1083
1
261
volná karta PTS
26.04.2019 15:33:55
30.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
1083
1
168
dle Cž nvk
05.05.2019 09:45:00
31.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
1083
1
263
volná karta pořadatele
24.05.2019 12:59:34
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jumar Matěj 22.07.2005 TŠ Hostivař
777
3
 
 
29.04.2019 19:56:23
2.
Chatara-Morse Mathias 09.12.2005 TC VŠ Praha
788
3
 
 
06.05.2019 12:04:54
3.
Císař Šimon 22.05.2005 TK Ruzyně Praha
837
3
 
 
02.05.2019 09:41:54
4.
Sniegoň David 03.01.2007 TJ Sokol Vysočany
916
3
520
 
10.05.2019 10:20:11
5.
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka
1006
3
 
 
16.03.2019 15:47:56
6.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
1083
1
361
 
17.03.2019 10:42:26
7.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
1083
1
333
 
23.03.2019 14:25:53
8.
Kiliján Jonáš 14.04.2007 TJ Radlice
1083
1
468
 
25.03.2019 14:59:01
9.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
1083
1
423
 
02.05.2019 09:44:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé
726
4
 
jiná oblast
02.04.2019 16:05:08
2.
Brabec Václav 07.07.2006 SK HAMR, z.s.
1083
1
231
odhlášeno hráčem
11.04.2019 13:49:55
3.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
590
4
61
odhlášeno hráčem
19.05.2019 21:31:32
4.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
260
9
52
odhlášeno hráčem
22.05.2019 19:45:58