Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
04.-07.06. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Místo konání: |
Praha-Záběhlice |
Kódové číslo: |
516800 |
Dvorců + povrch: |
17 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:15 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
731690941 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Musil Mathias | 08.08.2002 | I.ČLTK Praha | 28 |
45 |
volná karta PTS | 03.06.2016 10:30:52 |
|
2. |
Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | 52 |
30 |
17.03.2016 16:29:42 |
||
3. |
Koliev Alexandr | 26.07.2002 | TK Sparta Praha | 57 |
30 |
18.03.2016 11:59:08 |
||
4. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 58 |
30 |
27.04.2016 06:43:41 |
||
5. |
Siniakov Daniel | 15.01.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 66 |
30 |
2 |
16.03.2016 12:29:30 |
|
6. |
Hošna Tadeáš | 28.05.2002 | SK HAMR, z.s. | 68 |
30 |
12.04.2016 15:56:06 |
||
7. |
Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | 71 |
25 |
26.03.2016 12:45:36 |
||
8. |
Matějka Daniel | 14.01.2002 | SK Aritma Praha | 98 |
20 |
14.04.2016 23:20:29 |
||
9. |
Truhlář Josef | 01.05.2003 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 108 |
20 |
12 |
23.05.2016 15:57:13 |
|
10. |
Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | 114 |
20 |
28.03.2016 08:56:24 |
||
11. |
Mikula Jakub | 23.06.2003 | TJ Sokol Vysočany | 122 |
20 |
26 |
17.03.2016 12:32:41 |
|
12. |
Vencl Matyáš | 23.12.2002 | TJ Radlice z.s. | 133 |
15 |
11.04.2016 12:25:15 |
||
13. |
Hlaváček Martin | 24.06.2002 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 134 |
15 |
06.04.2016 09:14:32 |
||
14. |
Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | 140 |
15 |
45 |
10.05.2016 07:29:33 |
|
15. |
Donald Matthew William | 08.11.2004 | TK Sparta Praha | 148 |
15 |
7 |
17.03.2016 09:11:38 |
|
16. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 164 |
15 |
10 |
20.03.2016 10:55:27 |
|
17. |
Šmalcl Vlastimil | 05.02.2002 | TO TJ Slovan Varnsdorf | 175 |
15 |
18.03.2016 12:32:01 |
||
18. |
Zámečník Adam | 29.05.2003 | TJ Sokol Vysočany | 179 |
12 |
37 |
přímý postup z QPP | 15.03.2016 22:17:01 |
19. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 180 |
12 |
16 |
přímý postup z QPP | 15.03.2016 16:19:40 |
20. |
Kubín Marian | 14.10.2002 | TK Sport Kolovraty | 208 |
12 |
účast v QPP | 27.04.2016 09:27:09 |
|
21. |
Kopecký Maxmilián Albert | 17.11.2002 | TJ Břevnov | 210 |
12 |
účast v QPP | 24.04.2016 13:48:34 |
|
22. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 235 |
12 |
23 |
přijat dle 20%nvk | 20.05.2016 13:09:57 |
23. |
Bega Petr | 13.02.2003 | TJ LTC Poděbrady | 237 |
12 |
92 |
volná karta pořadatel | 11.05.2016 20:01:21 |
24. |
Žák Kryštof | 23.08.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 240 |
12 |
přímý postup z QPP | 18.04.2016 19:49:58 |
|
25. |
Landfeld Vít | 20.09.2003 | I.ČLTK Praha | 246 |
12 |
16 |
přijat dle 20%nvk | 21.04.2016 14:00:21 |
26. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 247 |
12 |
18 |
přímý postup z QPP | 25.03.2016 11:51:52 |
27. |
Hradil Tomáš | 03.02.2003 | SK HAMR, z.s. | 290 |
9 |
512 |
volná karta pořadatel | 31.05.2016 09:57:47 |
28. |
Fiedler Jiří | 14.06.2004 | Tenisový klub SPORT,o.s. | 308 |
9 |
19 |
přijat dle 20%nvk | 17.05.2016 09:54:35 |
29. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 316 |
9 |
88 |
účast v QPP | 12.03.2016 09:16:59 |
30. |
Bušek Kryštof | 28.08.2003 | TJ Sokol Vysočany | 316 |
9 |
78 |
volná karta PTS | 07.04.2016 10:56:42 |
31. |
Růžička Tomáš | 14.01.2004 | RADOST Králův Dvůr | 335 |
9 |
33 |
přímý postup z QPP | 18.03.2016 08:35:08 |
32. |
Bernas Daniel | 11.11.2004 | SK OAZA Praha | 359 |
6 |
46 |
přímý postup z QPP | 25.04.2016 08:49:37 |
33. |
Klír Lukáš | 05.07.2004 | TCG Karlovy Vary | 423 |
6 |
40 |
přímý postup z QPP | 15.03.2016 09:22:14 |
34. |
Agovič Semi | 11.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 443 |
6 |
55 |
přijat dle 20%nvk | 25.04.2016 16:34:41 |
35. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 485 |
6 |
34 |
přijat dle 20%nvk | 22.04.2016 12:01:50 |
36. |
Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | 508 |
4 |
191 |
účast v QPP | 15.05.2016 20:50:44 |
37. |
Duda Adam | 28.10.2004 | I.ČLTK Praha | 550 |
4 |
42 |
přijat dle 20%nvk | 24.04.2016 15:03:56 |
38. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 555 |
4 |
60 |
přímý postup z QPP | 25.04.2016 16:00:45 |
39. |
Mačura Matěj | 10.06.2003 | TK Sport Kolovraty | 561 |
4 |
255 |
účast v QPP | 16.03.2016 14:25:42 |
40. |
Novotný David | 03.07.2002 | SK Aritma Praha | 588 |
4 |
účast v QPP | 25.04.2016 14:43:23 |
|
41. |
Nicod Jakub | 21.07.2004 | TK Sparta Praha | 640 |
4 |
24 |
přijat dle 20%nvk | 04.05.2016 14:19:35 |
42. |
Paroulek Filip | 20.06.2005 | TJ Radlice z.s. | 741 |
4 |
106 |
účast v QPP | 18.04.2016 19:34:06 |
43. |
Žák Kryštof | 14.04.2004 | SK Satalice | 837 |
3 |
178 |
účast v QPP | 04.04.2016 10:30:16 |
44. |
Šoltys Tobias | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 1028 |
3 |
251 |
účast v QPP | 04.04.2016 08:02:16 |
45. |
Jedlička Adam | 10.07.2005 | TK Sparta Praha | 1062 |
1 |
129 |
přímý postup z QPP | 15.03.2016 11:29:35 |
46. |
Pazdera Marek | 07.02.2005 | TK Slavia Plzeň | 1062 |
1 |
68 |
přijat dle 20%nvk | 24.04.2016 17:19:26 |
47. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 1062 |
1 |
70 |
volná karta PTS | 14.05.2016 18:14:49 |
48. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 1062 |
1 |
223 |
volná karta pořadatel | 31.05.2016 09:58:52 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kameník Lukáš | 19.05.2003 | SK Aritma Praha | 580 |
4 |
474 |
13.05.2016 15:35:05 |
|
2. |
Kotarac Oliver | 14.07.2002 | TJ Břevnov | 708 |
4 |
14.05.2016 13:12:32 |
||
3. |
Marek Petr | 28.06.2003 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 760 |
3 |
349 |
13.05.2016 09:32:15 |
|
4. |
Halgaš Martin | 01.06.2004 | TJ Radlice z.s. | 926 |
3 |
183 |
15.05.2016 16:06:18 |
|
5. |
Milický Ondřej | 29.03.2002 | TC ESO Praha z.s. | 974 |
3 |
22.04.2016 10:23:53 |
||
6. |
Barun Artur | 05.10.2004 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 1028 |
3 |
257 |
27.03.2016 21:03:35 |
|
7. |
Žák Šimon | 06.04.2006 | TK Olymp Praha | 1062 |
1 |
04.04.2016 10:40:38 |
||
8. |
Elich Samuel | 01.12.2004 | SK Aritma Praha | 1062 |
1 |
128 |
24.04.2016 13:03:38 |
|
9. |
Kubík Ondřej | 20.02.2004 | TCM Dubeč, z.s. | 1062 |
1 |
138 |
01.05.2016 16:56:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Eršil David | 13.08.2004 | I.ČLTK Praha | 404 |
6 |
77 |
odhlášeno hráčem | 19.03.2016 18:20:39 |
2. |
Augustýn Mikoláš | 01.02.2003 | SK HAMR, z.s. | 616 |
4 |
555 |
odhlášeno hráčem | 30.03.2016 19:58:04 |
3. |
Pučelík Jan | 25.03.2003 | LTC Modřany 2005 | 893 |
3 |
528 |
odhlášeno hráčem | 13.05.2016 13:38:29 |
4. |
Malek Erik | 03.06.2005 | TK Spartak Jihlava | 580 |
4 |
134 |
odhlášeno hráčem | 15.05.2016 22:24:47 |
5. |
Stauch Tomáš | 26.10.2003 | LTC Modřany 2005 | 596 |
4 |
520 |
odhlášeno hráčem | 27.05.2016 14:04:06 |
6. |
Chvapil Viktor | 11.08.2004 | Lokomotiva Praha | 1062 |
1 |
349 |
odhlášeno pořadatelem | 02.06.2016 18:25:19 |
7. |
Střelec Jakub | 23.10.2002 | SK OAZA Praha | 88 |
25 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2016 21:02:28 |
|
8. |
Soukup Pavel | 23.03.2004 | SK Aritma Praha | 1062 |
1 |
254 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2016 21:26:58 |
9. |
Vydlák Šimon | 13.09.2002 | TK Sport Kolovraty | 247 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 03.06.2016 14:07:29 |