Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR staršího žactva
Datum:
11.-16.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Val.Mez., D-Dobříš
Kódové číslo:
516700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Mistrovství České republiky starších žáků 11. – 16. 8. 2020 Tenisový klub DEZA Valašské Meziříčí z.s.

Adresa dvorců: Kouty 1581, 757 01 Valašské Meziříčí

Počet dvorců: 12 (8 turnajových dvorců, 4 dvorce na rozehrávku)

Ředitelství mistrovství:

Vrchní rozhodčí: Josef Vlk, 733 544 793
Ředitel: Dušan Křesala, 603 581 240

Zástupce ředitele: Vojtěch Vala, 724 011 664

Lékař: MUDr. Hana Berdychová

Sekretariát, informace, ubytování: Kouty 1581, 757 01 Valašské Meziříčí, rezervace@tenisdeza.cz, 606 762 922, tenisdeza.cz
Uzávěrka přihlášek: pondělí 3. srpna 2020, 12:00 hodin
Prezentace dvouhry starších žáků: telefonicky pondělí 10. 8. 2020 od 14.00 do 17.00 hodin na telefonním čísle sekretariátu: 606 762 922.

Prezentace čtyřhra starších žáků úterý 11. 8. 2020 do 11.00 hodin

Míče: Wilson US Open – na každý zapas 3 nové

Časový program


neděle 16. 8. 2020 10:00 finále dvouhry (1)


BRUNCLÍK - ŠVOJGR


INFORMACE HLAVNÍHO ROZHODČÍHO
Od 18hod proběhne rozlosování turnaje v areálu Tenisového klubu DEZA. Trénink možný v pondělí 10.8. v době od 13.00 do 18.00 na všech dvorcích.
V pátek 14.8.2020 od 17:00 proběhne slavnostní otevření nové tenisové haly za účasti jednoho z nejlepších českých tenistů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
7
60
 
TE 4.
13.06.2020 03:33:24
2.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
11
60
 
TE 9.
03.07.2020 16:26:32
3.
Hanzelín Filip 29.04.2006 I.ČLTK Praha
12
60
 
TE 10.
04.06.2020 00:07:31
4.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
13
60
1
TE 28.
14.06.2020 09:59:47
5.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
14
60
 
TE 34.
02.06.2020 14:39:05
6.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
26
45
 
 
20.05.2020 11:58:43
7.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
28
45
 
 
13.05.2020 07:20:17
8.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Sparta Praha
30
45
 
 
02.04.2020 10:31:55
9.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
32
45
 
 
12.05.2020 16:02:43
10.
Frömel Karel 13.01.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
38
35
 
 
03.08.2020 11:44:56
11.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
40
35
 
 
14.05.2020 17:27:45
12.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
42
35
 
 
08.05.2020 11:04:31
13.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
43
35
 
 
08.06.2020 20:44:09
14.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
44
35
 
 
12.05.2020 09:31:12
15.
Yigin Deren 23.03.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
46
35
 
 
08.06.2020 21:15:53
16.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 LTC České Budějovice,z.s.
49
30
 
 
08.06.2020 20:51:33
17.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
51
30
 
 
04.05.2020 22:04:09
18.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s.
52
30
 
 
03.05.2020 11:39:19
19.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
55
30
 
 
09.07.2020 20:40:16
20.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
15.05.2020 14:56:38
21.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
56
30
 
 
12.06.2020 22:56:48
22.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
nom. CŽ Praha
23.05.2020 13:19:34
23.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
62
25
 
volná karta ČTS
22.06.2020 13:25:41
24.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
volná karta ČTS
30.04.2020 06:11:39
25.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
volná karta ČTS
13.05.2020 07:43:45
26.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
75
25
 
nom. CŽ StČ
23.07.2020 10:23:12
27.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
78
25
 
nom. CŽ SM
08.06.2020 21:21:01
28.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
79
25
 
nominace SM
22.06.2020 15:10:59
29.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
volná karta ČTS
21.06.2020 08:42:26
30.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
84
25
 
nominace StČ
18.06.2020 19:07:02
31.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
85
20
 
nom. CŽ JM
30.07.2020 16:27:29
32.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
88
20
 
nom. CŽ VČ
16.06.2020 09:07:40
33.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
nominace Praha
17.06.2020 23:42:37
34.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
93
20
32
nom. CŽ JČ
08.07.2020 13:27:16
35.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
volná karta ČTS
03.05.2020 14:29:48
36.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
99
20
4
nominace JM
07.05.2020 19:35:17
37.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
110
20
12
volná karta ČTS
23.06.2020 15:11:22
38.
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň
124
15
 
nom. CŽ ZČ
03.08.2020 12:05:50
39.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
136
15
3
volná karta ČTS
20.05.2020 14:00:12
40.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
nom. CŽ SČ
15.06.2020 12:07:27
41.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
141
15
 
nominace JČ
16.05.2020 14:48:04
42.
Havránek Jakub 15.06.2006 Tenisklub Cheb
175
12
 
nominace ZČ
03.08.2020 12:06:14
43.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
211
12
6
postup MČR ml.ž.
16.06.2020 08:27:48
44.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
323
9
15
postup MČR mlž
03.08.2020 12:23:09
45.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
887
3
211
volná karta pořadatele
29.07.2020 11:40:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
99
20
17
 
13.07.2020 13:10:02
2.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
105
20
11
1. náhradník WC ČTS
23.06.2020 15:10:42
3.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
24.07.2020 00:14:52
4.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
129
15
 
 
12.06.2020 14:44:18
5.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
133
15
 
 
16.06.2020 07:19:48
6.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
135
15
 
 
26.07.2020 09:25:01
7.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
162
15
 
 
02.04.2020 10:29:15
8.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
173
12
 
 
06.04.2020 19:28:53
9.
Kralik Florian 21.01.2006 TK Znojmo
197
12
 
 
04.07.2020 10:23:47
10.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
204
12
 
 
23.07.2020 19:16:54
11.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
208
12
7
2.náhradník WC ČTS
07.05.2020 13:17:22
12.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
219
12
13
1. náhradník JM
20.06.2020 17:18:13
13.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
229
12
168
 
03.08.2020 08:50:27
14.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
292
9
39
1. náhradník ZČ
03.08.2020 12:06:48
15.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
462
6
109
1. náhradník SM
07.08.2020 16:57:34
16.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
473
6
81
 
04.08.2020 20:16:59
17.
Bureš Oliver 04.04.2007 TK Sparta Praha
506
6
201
 
27.05.2020 16:25:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
778
3
303
odhlášeno hráčem
03.07.2020 22:24:03
2.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
1044
1
278
odhlášeno hráčem
10.07.2020 18:51:56
3.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
odhlášeno hráčem
11.07.2020 12:32:50
4.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
1044
1
225
odhlášeno hráčem
17.07.2020 20:18:42
5.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
402
6
31
odhlášeno hráčem
22.07.2020 16:57:30
6.
Bešík Dominik 06.10.2007 TK Severní Terasa
402
6
251
odhlášeno hráčem
24.07.2020 15:13:13
7.
Kučírek Daniel 01.08.2007 Sportovní centrum Linhart
1044
1
502
odhlášeno hráčem
29.07.2020 08:45:36
8.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
odhlášeno hráčem
29.07.2020 11:27:00
9.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
odhlášeno hráčem
03.08.2020 08:13:08
10.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
2
odhlášeno hráčem
03.08.2020 10:27:12
11.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
158
15
 
odhlášeno hráčem
03.08.2020 14:43:16
12.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
146
15
18
odhlášeno hráčem
03.08.2020 20:45:30
13.
Růžička Richard 03.11.2007 TK Ruzyně Praha
1044
1
502
odhlášeno hráčem
04.08.2020 14:29:43
14.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
odhlášeno hráčem
04.08.2020 20:21:16
15.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
odhlášeno hráčem
06.08.2020 22:02:39
16.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
60
25
 
odhlášeno hráčem
07.08.2020 11:11:39
17.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
113
20
 
odhlášeno hráčem
08.08.2020 18:31:35
18.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
73
25
 
odhlášeno hráčem
09.08.2020 08:52:12
19.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
127
15
 
odhlášeno hráčem
09.08.2020 20:58:32
20.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
58
30
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 14:40:03
21.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
121
15
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 15:43:04
22.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
103
20
 
odhlášeno hráčem
10.08.2020 20:54:53
23.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
262
9
91
IS: lhůta 5 dní
25.08.2020 15:46:48
24.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
180
12
 
odhlášeno hráčem
04.09.2020 18:19:18