Český tenisový svaz
Název:
Nike Trophy 2019
Datum:
07.-11.04.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 400)
Kódové číslo:
516286
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Cetkovský Petr
Za Velodromem 49a
796 01 Prostějov
Tel. (1):
777 244 452
E-mail:
pcetkovsky@email.cz

Poznámka pořadatele:

UBYTOVÁNÍ HOTEL TENNIS CLUB (přímo v areálu):
Dvoulůžkový S - 700,-Kč/os.
Jednolůžkový S - 900,-Kč/os.
Dvoulůžkový B - 900,-Kč/os.
Jednolůžkový B - 1200,-Kč/os.
Rezervace - Recepce: +420 582 402 511 - heslo "NIKE"

KONTAKT ŘEDITEL TURNAJE:
Petr Cetkovský - tel.: 777 244 452, e-mail: pcetkovsky@email.cz

Prezentace do hlavní soutěže - v neděli 7.4. do 17 hod - možno i telefonicky - vrchní rozhodčí Ing. Flašar - tel.: 725 806 513
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
19
60
 
 
20.03.2019 07:24:35
2.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
32
45
 
 
25.03.2019 19:28:18
3.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
 
 
22.03.2019 05:06:32
4.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
38
35
 
 
21.03.2019 11:09:44
5.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
 
 
17.03.2019 10:48:20
6.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
42
35
1
 
18.03.2019 18:36:23
7.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
 
 
16.03.2019 20:33:25
8.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
 
27.03.2019 22:08:19
9.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
54
30
 
 
25.03.2019 15:39:17
10.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
 
 
27.03.2019 19:39:52
11.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
58
30
 
 
28.03.2019 10:20:47
12.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
60
30
 
 
19.03.2019 17:41:39
13.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
65
25
 
 
24.03.2019 15:14:51
14.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
82
25
8
 
24.03.2019 16:40:14
15.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
82
25
 
 
27.03.2019 14:55:48
16.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
 
18.03.2019 09:21:55
17.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
92
20
12
 
20.03.2019 10:46:51
18.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
95
20
 
 
25.03.2019 10:18:31
19.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
97
20
4
 
20.03.2019 09:30:21
20.
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
108
20
 
 
21.03.2019 10:44:33
21.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
 
23.03.2019 20:25:26
22.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
 
21.03.2019 21:49:30
23.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
112
20
 
volná karta ČTS
31.03.2019 15:46:25
24.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
 
15.03.2019 17:36:57
25.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
121
20
15
 
24.03.2019 14:03:02
26.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
 
15.03.2019 17:37:26
27.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
17.03.2019 00:09:51
28.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
139
15
 
 
17.03.2019 18:05:51
29.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
146
15
18
 
25.03.2019 13:23:02
30.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
 
27.03.2019 06:25:06
31.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
154
15
 
volná karta ČTS
16.03.2019 18:36:39
32.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
 
23.03.2019 21:51:11
33.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
170
15
10
 
18.03.2019 22:29:53
34.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
volná karta ČTS
15.03.2019 16:13:41
35.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
217
12
81
volná karta pořadatele
20.03.2019 11:11:16
36.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
 
22.03.2019 10:37:38
37.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
volná karta pořadatele
16.03.2019 09:06:28
38.
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov
383
6
35
volná karta pořadatele
24.03.2019 16:10:19
39.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
777
3
25
 
18.03.2019 16:33:35
40.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
788
3
34
 
21.03.2019 11:15:50
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
 
 
02.04.2019 13:55:41
2.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
 
05.04.2019 12:14:48
3.
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín
217
12
 
 
20.03.2019 09:12:12
4.
Nagy Filip 14.01.2005 ŽLTC Brno
224
12
 
 
02.04.2019 15:38:13
5.
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín
243
12
170
 
26.03.2019 08:59:36
6.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
 
23.03.2019 09:32:43
7.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
310
9
67
 
31.03.2019 17:01:49
8.
Doskočil Martin 01.03.2007 TC Ostrava Nová Ves
333
9
76
 
24.03.2019 18:02:34
9.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
338
9
231
 
06.04.2019 13:53:21
10.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
426
6
72
 
23.03.2019 20:45:15
11.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
475
6
220
 
20.03.2019 08:43:44
12.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
495
6
89
 
31.03.2019 10:16:34
13.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
545
4
169
 
26.03.2019 19:04:54
14.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
664
4
86
 
23.03.2019 19:31:37
15.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
726
4
45
 
23.03.2019 17:27:42
16.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
837
3
248
 
17.03.2019 16:43:40
17.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
872
3
73
 
23.03.2019 22:10:45
18.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
916
3
131
 
23.03.2019 19:28:24
19.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
916
3
144
 
23.03.2019 20:54:45
20.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
1047
3
82
 
23.03.2019 15:46:47
21.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
1083
1
135
 
24.03.2019 18:14:27
22.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
1083
1
347
 
29.03.2019 15:36:04
23.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
1083
1
 
 
04.04.2019 17:13:20
24.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1083
1
 
 
06.04.2019 08:16:24
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 20:22:39
2.
Imrišek Lukáš 05.06.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek
137
15
 
odhlášeno hráčem
17.03.2019 18:33:04
3.
Smílek Filip 14.02.2005 TK TILIA Brno
104
20
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 17:19:51
4.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
28
60
 
odhlášeno hráčem
28.03.2019 23:09:03
5.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
333
9
100
odhlášeno hráčem
30.03.2019 10:33:57
6.
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s.
338
9
472
odhlášeno hráčem
31.03.2019 09:40:48
7.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
489
6
43
odhlášeno hráčem
31.03.2019 11:03:07
8.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
280
9
110
odhlášeno hráčem
31.03.2019 16:36:19
9.
Gawlik Julian Jan 10.04.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav
1083
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 21:21:43
10.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
173
15
49
odhlášeno hráčem
01.04.2019 11:53:58
11.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
230
12
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 11:54:25
12.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
260
9
52
odhlášeno hráčem
05.04.2019 08:10:20
13.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
872
3
36
odhlášeno hráčem
05.04.2019 08:42:31
14.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
odhlášeno hráčem
05.04.2019 10:17:33