Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  28.-30.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Troller Petr
 
 
 
Stibůrek Filip
6:3, 6:2
 
Mutl Antonín
3:6, 6:4, 1:0
 
Krejčí Tomáš
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Sniegoň David
 
Tybus Jonáš
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Korolenko Kirill
 
Duričič Filip
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Rieser Frederik William
 
Dvořák Filip
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Petráš Michal
 
Bělík Antonín
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Salvarani Enrico
 
Korec Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Hubač Marek
 
Daněk Oldřich
6:4, 6:2
 
 
 
 
4:6, 6:3, 1:0
 
Kotrc Adam
 
Sanders Oliver
2:6, 7:6, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Jaroš Michal
 
Kusák Jan
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Dostál Adam
 
Krejčí Matyáš
3:6, 6:2, 1:0
 
 
 
 
5:7, 7:5, 1:0
 
Voleský Daniel
 
Tuša Robert
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Brettl Filip
 
Rychetský  Matyáš
6:1, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Sedláček Mirek
 
Kozbak Zhakas
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Liška Ondřej
 
Linek Valdemar
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Chodora Radek
 
Vňuk Juraj
6:0, 6:0
 
Vávra Kajetán
7:5, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Strnad Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků34
NasazeníBH
Troller Petr 17115
Strnad Štěpán 2899
Brettl Filip 2969
Dvořák Filip 3976
Rieser Frederik William 4006
Sanders Oliver 4266
Rychetský Matyáš 4336
Kotrc Adam 4396
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 512285

Strnad Štěpán - Rieser Frederik William
 
 
 
Voleský Daniel - Sedláček Mirek
6:1, 6:1
 
Bělík Antonín - Tybus Jonáš
6:0, 6:1
 
Rychetský  Matyáš - Vňuk Juraj
6:1, 6:3
 
Hubač Marek - Jandourek Filip
6:1, 6:2
 
Stibůrek Filip - Krejčí Tomáš
7:5, 7:5
 
Tuša Robert - Vávra Kajetán
6:0, 6:2
 
Korec Jakub - Chodora Radek
6:3, 6:4
 
Krejčí Matyáš - Dvořák Filip
6:0, 6:4
 
Mutl Antonín - Korolenko Kirill
6:2, 7:5
 
Jaroš Michal - Sanders Oliver
7:5, 6:1
 
Daněk Oldřich - Kotrc Adam
7:5, 6:2
 
Dostál Adam - Duričič Filip
6:1, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Brettl Filip - Kusák Jan
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: finále singlů: pondělí 9:00
Počet dvojic14
NasazeníBH
Strnad Štěpán 2899
Brettl Filip 2969
Dvořák Filip 3976
Rieser Frederik William 4006
Sanders Oliver 4266
Rychetský Matyáš 4336
Kotrc Adam 4396
Stibůrek Filip 5036
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 514285

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kunze David16.11.2006Sokol Čimice
Doležal Oliver22.02.2007SK Tenis Kladno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kotrc Adam17.11.2005TK Slavia Plzeň
Jandourek Filip08.04.2008TK Konstruktiva, z.s.