Petrofský Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Strnad Štěpán | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vňuk Juraj | 6:1, 4:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Tadeáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Havránek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Šimon | | | | 7:5, 2:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Polák Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Vojtěch | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Korec Jakub | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Roubal Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Palovčík Oskar | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kovačka Matouš | 6:0, 3:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Martin | | | | 7:5, 1:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Havlík Josef | | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jiří | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Chour Josef | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Kameník David | | | | | | 6:2, 7:6 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Polata Michael | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Dragoun Štěpán | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hofman Matěj | | | 3:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bruno | | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | | 7:6, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Čepl Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Šmejkal Šimon | | | 5:7, 7:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Kroutil Tomáš | 2:6, 6:2, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub | | | | | 7:5, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | | 4:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | 6:7, 6:3, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Karel | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rat Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Doležel Alex | | | | 7:6, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vyčítal Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Sina Jakub | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018) |
Poznámka pořadatele: program na pondělí:
finále deblů od 10:00 |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Petrofský Martin | 204 | 12 | Šiler Martin | 261 | 12 | Brož Dominik | 324 | 9 | Palovčík Oskar | 335 | 9 | Šafařík Jakub | 337 | 9 | Roubal Filip | 389 | 6 | Svoboda Tomáš | 444 | 6 | Kameník David | 456 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 512281 |
|
|