Název:
A5
Datum:
27.09-01.10.
Pořadatel:
HTK Třebíč (A - 400)
Kódové číslo:
516278
Dvorců+povrch:
8 antuka
Kvalifikace  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v do 10:00 hod.
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
48
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Vinopal František
:
kpt.Jaroše 639/3
:
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
31
45
0
 
20.03.2019 21:31:31
2.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
0
 
15.07.2019 18:25:29
3.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
0
 
16.05.2019 08:07:07
4.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
37
45
0
 
28.06.2019 08:43:08
5.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
0
 
17.03.2019 10:52:24
6.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
44
35
0
 
17.07.2019 10:36:23
7.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
0
 
16.03.2019 20:38:41
8.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
0
 
09.06.2019 08:33:57
9.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
53
30
0
 
12.04.2019 14:54:02
10.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
54
30
0
 
25.03.2019 15:39:30
11.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
0
 
01.04.2019 16:11:17
12.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
57
30
0
 
17.03.2019 14:26:25
13.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
75
25
17
 
02.06.2019 21:27:45
14.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
0
 
03.04.2019 20:58:37
15.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
85
25
0
 
13.04.2019 21:25:25
16.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
0
 
15.03.2019 20:39:28
17.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
 
20.03.2019 13:00:27
18.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
92
20
12
 
03.07.2019 13:10:30
19.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
95
20
0
 
04.06.2019 14:56:54
20.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
 
12.05.2019 21:42:41
21.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
112
20
0
 
31.03.2019 12:58:43
22.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
 
24.06.2019 21:04:13
23.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
119
20
0
 
01.04.2019 15:11:28
24.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
 
15.03.2019 00:22:39
25.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
121
20
15
 
24.03.2019 14:14:19
26.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
127
15
13
 
09.06.2019 21:48:49
27.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
 
15.03.2019 00:29:07
28.
Imrišek Lukáš 05.06.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek
137
15
0
 
22.03.2019 21:02:00
29.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
17.03.2019 00:19:13
30.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
139
15
0
 
17.03.2019 18:12:26
31.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
0
 
30.03.2019 22:19:48
32.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
0
 
23.04.2019 12:42:53
33.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
 
12.07.2019 21:57:10
34.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
154
15
0
 
16.06.2019 19:18:07
35.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
 
19.03.2019 21:46:59
36.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
170
15
10
 
22.03.2019 19:27:44
37.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
193
12
0
 
21.07.2019 10:32:51
38.
Kubíček David 15.04.2005 ŽLTC Brno
210
12
0
 
17.07.2019 11:11:59
39.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
212
12
104
 
25.03.2019 17:49:24
40.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
230
12
6
 
10.07.2019 22:48:11
41.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
 
23.03.2019 09:41:37
42.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
250
12
263
 
06.06.2019 22:31:48
43.
Jelínek Jakub 21.06.2005 HTK Třebíč
254
12
0
 
03.04.2019 18:16:54
44.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
280
9
110
 
22.04.2019 19:09:54
45.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
 
16.07.2019 20:08:55
46.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
 
16.03.2019 09:18:24
47.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
337
9
387
 
23.03.2019 18:28:10
48.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
358
9
84
 
29.03.2019 18:43:44
49.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
388
6
149
 
19.03.2019 12:58:35
50.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
400
6
116
 
28.03.2019 16:56:15
51.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
 
01.04.2019 18:57:00
52.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 TK TILIA Brno
415
6
0
 
04.04.2019 18:18:44
53.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
 
14.04.2019 19:11:43
54.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
632
4
0
 
02.07.2019 12:52:54
55.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
664
4
86
 
15.03.2019 13:12:29
56.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
777
3
25
 
18.03.2019 16:35:08
57.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
872
3
73
 
23.03.2019 22:25:03
58.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
872
3
36
 
27.03.2019 11:06:30

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
odhlášeno hráčem
03.07.2019 15:26:02