Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
27.09-01.10.
Pořadatel:
HTK Třebíč (A - 400)
Kódové číslo:
516278
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vinopal František
kpt.Jaroše 639/3
67401 Třebíč
Tel. (1):
724646250
E-mail:
fvinopal@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

V pátek 27.9.2019 prezentace do kvalifikace osobně do 10:00 hod., startovné do kvalifikace 300,- Kč (postupující do HS doplácí 100,- Kč). Zahájení I. kola kvalifikace od 10:30 hod., následně finále kvalifikace.

V pátek 27.9.2019, od 16:00 - 18:00 hod. prezentace do HS formou SMS na 732784829. Veřejné losování proběhne ihned po ukončení prezentace, časový plán bude zveřejněn na IS (zde) do 19:30 hod.

Vrchní rozhodčí turnaje: Karel Přerovský, tel. 739412543
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy
32
45
 
 
16.09.2019 07:13:33
2.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
34
45
 
 
15.07.2019 18:25:29
3.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
35
45
 
 
16.05.2019 08:07:07
4.
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha
37
45
 
 
28.06.2019 08:43:08
5.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
38
35
 
 
15.09.2019 19:41:39
6.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
41
35
 
 
17.03.2019 10:52:24
7.
Vašenka Daniel 02.06.2005 TK Na Dolině o.s.
44
35
 
 
17.07.2019 10:36:23
8.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
45
35
 
 
16.03.2019 20:38:41
9.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
 
09.06.2019 08:33:57
10.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 I.ČLTK Praha
50
30
2
 
02.09.2019 21:49:15
11.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
53
30
 
 
12.04.2019 14:54:02
12.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
56
30
 
 
01.04.2019 16:11:17
13.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
57
30
 
 
17.03.2019 14:26:25
14.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
58
30
 
 
25.08.2019 13:26:37
15.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
65
25
 
 
15.09.2019 15:22:06
16.
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s.
67
25
9
 
21.08.2019 09:46:04
17.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
73
25
 
 
15.09.2019 18:12:30
18.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
75
25
17
 
02.06.2019 21:27:45
19.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
82
25
 
 
15.08.2019 20:41:42
20.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
82
25
8
 
18.08.2019 18:48:36
21.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
85
25
 
 
13.04.2019 21:25:25
22.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
 
15.03.2019 20:39:28
23.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
 
20.03.2019 13:00:27
24.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
92
20
12
 
03.07.2019 13:10:30
25.
Blumaier Daniel 20.05.2005 ŽLTC Brno
95
20
 
 
04.06.2019 14:56:54
26.
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
97
20
4
 
25.08.2019 10:58:49
27.
Smílek Filip 14.02.2005 TK TILIA Brno
104
20
 
 
09.08.2019 17:40:25
28.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
 
22.08.2019 10:31:38
29.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
116
20
11
 
02.09.2019 11:10:36
30.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
121
20
15
volná karta ČTS
24.03.2019 14:14:19
31.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
127
15
13
 
09.06.2019 21:48:49
32.
Klimas Jan 05.11.2006 TK TENNISPOINT FM
146
15
18
 
16.08.2019 17:13:06
33.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
 
19.03.2019 21:46:59
34.
Hanzelín Filip 29.04.2006 LTK Liberec
230
12
6
 
10.07.2019 22:48:11
35.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
volná karta ČTS
16.07.2019 20:08:55
36.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
378
6
26
volná karta ČTS
21.08.2019 16:26:29
37.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
 
14.04.2019 19:11:43
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
 
24.06.2019 21:04:13
2.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
119
20
 
 
01.04.2019 15:11:28
3.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
 
15.03.2019 00:22:39
4.
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum
125
20
 
 
13.08.2019 11:46:41
5.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
 
15.03.2019 00:29:07
6.
Starý Michal 12.05.2005 LTC Modřany 2005
129
15
 
 
25.08.2019 21:58:14
7.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
132
15
31
 
16.09.2019 09:47:27
8.
Imrišek Lukáš 05.06.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek
137
15
 
 
22.03.2019 21:02:00
9.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
138
15
 
 
15.09.2019 20:04:37
10.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
17.03.2019 00:19:13
11.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
139
15
 
 
17.03.2019 18:12:26
12.
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava
142
15
 
 
17.09.2019 09:48:55
13.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
 
03.08.2019 11:40:46
14.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
 
 
30.03.2019 22:19:48
15.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
 
 
23.04.2019 12:42:53
16.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
 
12.07.2019 21:57:10
17.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
156
15
63
 
30.07.2019 16:43:59
18.
Kuřitka Lukáš 11.10.2006 SK JC Sport Opava
173
15
49
 
27.08.2019 08:54:45
19.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
184
12
 
 
05.09.2019 11:32:58
20.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
193
12
 
 
21.07.2019 10:32:51
21.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
 
28.07.2019 21:36:51
22.
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov
217
12
81
volná karta ČTS
25.08.2019 11:36:23
23.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
volná karta ČTS
23.03.2019 09:41:37
24.
Pytel Šimon 10.12.2006 TC Brno.
310
9
67
volná karta ČTS
03.09.2019 20:09:18
25.
Dvořák Lukáš 16.07.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
326
9
91
 
29.08.2019 20:22:53
26.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
373
6
42
 
15.08.2019 12:45:02
27.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
419
6
32
 
14.08.2019 11:26:04
28.
Prokeš Bedřich 28.06.2006 TC Brno.
495
6
89
 
03.09.2019 22:53:19
29.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
777
3
25
 
18.03.2019 16:35:08
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíček David 15.04.2005 ŽLTC Brno
210
12
 
 
17.07.2019 11:11:59
2.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
212
12
104
 
25.03.2019 17:49:24
3.
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín
217
12
 
 
08.09.2019 14:49:53
4.
Kuřitka Adam 02.06.2005 SK JC Sport Opava
230
12
 
 
27.08.2019 08:55:25
5.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
240
12
124
 
12.09.2019 12:28:50
6.
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc
248
12
106
 
09.09.2019 22:02:26
7.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
250
12
263
 
06.06.2019 22:31:48
8.
Jelínek Jakub 21.06.2005 HTK Třebíč
254
12
 
 
03.04.2019 18:16:54
9.
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
262
9
 
 
12.09.2019 19:55:42
10.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
280
9
110
 
22.04.2019 19:09:54
11.
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc
283
9
92
 
09.09.2019 22:03:39
12.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
333
9
100
 
10.09.2019 17:41:32
13.
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Milo Olomouc
338
9
231
 
21.08.2019 11:33:43
14.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
388
6
149
 
19.03.2019 12:58:35
15.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
475
6
220
 
09.09.2019 08:54:49
16.
Válek Viktor 20.10.2006 HTK Třebíč
545
4
169
 
18.08.2019 10:52:00
17.
Dočekal Daniel 23.11.2005 HTK Třebíč
632
4
 
 
02.07.2019 12:52:54
18.
Říha Šimon 17.01.2006 HTK Třebíč
810
3
624
 
19.09.2019 19:50:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
odhlášeno hráčem
03.07.2019 15:26:02
2.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
664
4
86
odhlášeno hráčem
06.08.2019 17:44:47
3.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
112
20
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 07:17:04
4.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
337
9
387
odhlášeno hráčem
31.08.2019 09:03:35
5.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
400
6
116
odhlášeno hráčem
31.08.2019 14:02:58
6.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
odhlášeno hráčem
02.09.2019 19:41:24
7.
Prusenovský Adam 21.07.2005 TK Zlín
154
15
 
odhlášeno hráčem
06.09.2019 19:24:19
8.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
872
3
73
odhlášeno hráčem
07.09.2019 18:46:23
9.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
odhlášeno hráčem
07.09.2019 19:17:42
10.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
872
3
36
odhlášeno hráčem
08.09.2019 23:06:14
11.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
837
3
248
odhlášeno hráčem
11.09.2019 15:59:07
12.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
489
6
43
odhlášeno hráčem
13.09.2019 08:55:46
13.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 TK TILIA Brno
415
6
 
odhlášeno hráčem
13.09.2019 20:22:41
14.
Krňávek David 07.10.2006 ŽLTC Brno
358
9
84
odhlášeno hráčem
15.09.2019 20:18:05
15.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
396
6
365
odhlášeno hráčem
15.09.2019 21:57:47
16.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
464
6
53
odhlášeno hráčem
16.09.2019 03:36:47
17.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
odhlášeno hráčem
16.09.2019 09:56:07
18.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
299
9
45
odhlášeno hráčem
17.09.2019 19:35:15
19.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
272
9
40
odhlášeno hráčem
17.09.2019 19:36:40
20.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
54
30
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 13:25:25
21.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
178
15
75
odhlášeno hráčem
19.09.2019 20:21:41
22.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 20:33:06
23.
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov
383
6
35
odhlášeno hráčem
20.09.2019 11:41:35
24.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
212
12
197
odhlášeno hráčem
21.09.2019 08:22:56
25.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
426
6
72
odhlášeno hráčem
21.09.2019 16:35:38
26.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
odhlášeno hráčem
22.09.2019 09:27:27
27.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
170
15
10
odhlášeno hráčem
22.09.2019 18:17:14
28.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
odhlášeno hráčem
23.09.2019 08:06:36