Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 22.-24.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Elich Samuel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Picek Samuel | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kusák Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Rychetský Matyáš | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bruno | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Daniel | | | | 6:3, 0:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Arefe Tarkan | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bednarz Vítek | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Losman Matěj | 5:7, 6:4, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Špringl David | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Hanuš Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Vňuk Juraj | | | | 2:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | | | | |
| | | | | | |
Strnad Štěpán | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šlosar Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kodad Patrik | | | | | | 7:5, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sosna Maxim | | | | | | |
| | | | | | |
Hanzl Jan | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šašek Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Prusík Michal | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Prokopius Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Dostál Adam | | | 7:6, 1:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | 2:6, 7:5, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šafařík Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dvořák David | | | | | | |
| | | | | | |
Velek Matěj | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Tadeáš | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | | 1:6, 7:5, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Drbal Filip | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šlosar David | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018) |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Elich Samuel | 185 | 12 | Šlosar David | 331 | 9 | Šafařík Jakub | 337 | 9 | Petrofský David | 342 | 9 | Šlosar Filip | 369 | 9 | Klofáč Tobiáš | 391 | 6 | Kodad Patrik | 447 | 6 | Arefe Tarkan | 487 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 66 |
Kódové číslo akce: 512274 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Růžanský Jan Evžen | 04.04.2006 | 1. Vestecká sportovní o.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | Strnad Štěpán | 09.03.2006 | Sokol Říčany | Petrofský Martin | 01.11.2005 | TJ Sokol Vysočany |
|