Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  21.-24.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Vašenka Daniel
 
 
 
Pospíšil Matěj
6:1, 6:1
 
Baránek Matyáš
6:3, 6:0
 
Doskočil Martin
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Petráš Adam
 
Káňa Viktor
6:0, 6:2
 
 
 
Hanák Ondřej
6:2, 6:2
 
Komrska Jan
4:6, 6:0, 6:1
 
Mrvík Ondřej
6:2, 6:2
 
Martinovič Filip
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Klimas Jan
 
Frömel Karel
6:2, 6:2
 
 
 
Pešat Oliver
6:3, 6:2
 
Horáček Josef
6:2, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Keiper Jakub
 
 
6:3, 6:2
 
Kalousek Kryštof
 
Mandelík Lukáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:7 (5), 6:4, 6:0
 
Romanski Adam
 
Grulich Josef
scr.
 
Mauler Šimon Petr
6:2, 6:1
 
 
1:0, scr.
 
Kuřitka Lukáš
 
Olša Michal
7:5, 5:7, 6:2
 
 
 
Vaněk Tomáš
6:3, 4:6, 6:1
 
Homolka Filip
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Havrlant Marek
 
 
scr.
 
Nezval Jakub
 
Beránek Ondřej
6:7, 6:2, 6:0
 
 
 
Fiala Jiří
6:3, 6:1
 
 
 
Špaček Jakub
6:0, 6:4
 
Škvara Eduard
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Knesl David
 
Jurda Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Stejskal Adam
6:2, 6:2
 
Onderka Karel
6:4, 6:4
 
Postupa Martin
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Zavadil Alexandr
 
Kuřitka Adam
6:4, 7:6
 
 
 
Mařec Jiří
6:3, 6:1
 
 
 
Mück Filip
6:1, 6:0
 
Obluk Jiří
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Peták Denis
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Cizinec 1 - Romanski Adam Cizinec 15 - Keiper Jakub
Počet účastníků41
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Peták Denis 8225
Frömel Karel 11120
Knesl David 11220
Klimas Jan 14615
Kuřitka Lukáš 17315
Olša Michal 21512
Jurda Tomáš 21712
Kategorie : 8Součet BH: 154
Kódové číslo akce: 512267

Peták Denis - Frömel Karel
 
 
 
Němec Vojtěch - Jurda Tomáš
6:4, 6:1
 
Martinovič Filip - Homolka Filip
6:3, 5:7, 1:0
 
Škvara Eduard - Pospíšil Matěj
6:2, 6:1
 
 
 
Kuřitka Adam - Postupa Martin
6:7, 6:2, 1:0
 
 
 
Knesl David - Klimas Jan
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Romanski Adam - Keiper Jakub
 
Zavadil Alexandr - Petráš Adam
6:0, 6:2
 
 
 
Komrska Jan - Horáček Josef
6:2, 6:4
 
 
 
Stejskal Adam - Doskočil Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Špaček Jakub - Vaněk Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Beránek Ondřej - Pešat Oliver
6:1, 6:1
 
 
 
Kuřitka Lukáš - Onderka Karel
6:2, 4:6, 1:0
 
 
 
Olša Michal - Kalousek Kryštof
6:3, 5:7, 1:0
 
 
 
Mauler Šimon Petr - Mrvík Ondřej
6:0, 6:0
 
 
 
Baránek Matyáš - Fiala Jiří
6:2, 6:1
 
 
 
Vašenka Daniel - Hanák Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Cizinec 1 - Romanski Adam Cizinec 15 - Keiper Jakub
Počet dvojic17
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Peták Denis 8225
Frömel Karel 11120
Knesl David 11220
Klimas Jan 14615
Kuřitka Lukáš 17315
Olša Michal 21512
Jurda Tomáš 21712
Kategorie : 8Součet BH: 154
Kódové číslo akce: 514267

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Beneš Daniel24.06.2006SK JC Sport Opava
Kremser Filip12.04.2005SK JC Sport Opava
Petera Patrik12.10.2005Tenis Dobříš

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Romanski Adam01.07.2005-
Keiper Jakub04.11.2005-