Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Praha Wilson Circuit 2012 - VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TSM Sokol Vysočany
Datum:  29.09-01.10.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Neumann Vilém
 
 
 
Vopelka Jakub
6:2, 6:0
 
Hrubec Jan
6:0, 6:3
 
Hořejšek Jan
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Rusu Arnold
 
Bail Šimon
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Kubeš Alex
 
Smutný Josef
6:3, 4:6, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Keblúšek Tomáš
 
Szlifka Petr
6:3, 6:4
 
 
 
Kalousek Robin
6:1, 6:1
 
Emborg Patrik
4:6, 6:4, 1:0
 
Kladiva Šimon
6:0, 6:0
 
 
 
 
3:6, 7:5, 1:0
 
Blovský David
 
Kelnar Tomáš
1:6, 6:3, 1:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Lesch Adam
 
Šesták Petr
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Blažek Dominik
 
Vaidiš David
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Duričič Nikola
 
Janoš Martin
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Zajíček Adam
 
Hanuš Josef
0:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Jindra Pavel
 
Žihla Martin
6:2, 6:0
 
Vodička Matěj
6:3, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Bulín Pavel
 
Kocourek Lukáš
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Hrudka Jakub
 
Andráško Vít
6:4, 7:6
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Pírek František
 
Bubák Vojtěch
6:2, 2:6, 1:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Potůček Adam
 
Růžička Adam
6:1, 6:0
 
Kohoutek Jan
6:2, 4:6, 1:0
 
 
6:3, 6:3
 
Lutovský Petr
 
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický
Počet účastníků36
NasazeníBH
Neumann Vilém 11020
Lutovský Petr 2489
Bulín Pavel 2559
Szlifka Petr 3079
Kocourek Lukáš 3229
Blažek Dominik 3466
Vaidiš David 4676
Keblúšek Tomáš 4766
Kategorie : 4Součet BH: 74
Kódové číslo akce: 512266

Neumann Vilém - Szlifka Petr
 
 
 
Šesták Petr - Jindra Pavel
6:2, 6:0
 
Bubák Vojtěch - Blovský David
6:4, 0:6, 1:0
 
Lutovský Petr - Pírek František
6:2, 6:2
 
 
 
Andráško Vít - Vopelka Jakub
scr.
 
Hrudka Jakub - Kladiva Šimon
5:7, 6:1, 1:0
 
Bail Šimon - Rusu Arnold
6:1, 7:5
 
Zajíček Adam - Hanuš Josef
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Vaidiš David - Potůček Adam
 
Janoš Martin - Vavák Erik
6:4, 4:6, 1:0
 
Smutný Josef - Žihla Martin
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Kocourek Lukáš - Blažek Dominik
 
Rozhodčí turnaje: ing. ALEŠ VEJŠICKÝ
Počet dvojic12
NasazeníBH
Neumann Vilém 11020
Lutovský Petr 2489
Szlifka Petr 3079
Kocourek Lukáš 3229
Blažek Dominik 3466
Vaidiš David 4676
Janoš Martin 5094
Jindra Pavel 5424
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 514266

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vích Matyáš23.04.1999TJ Solidarita Praha 10
Liška Lukáš Josef04.08.19991. Vestecká sportovní o.s.
Krátký Jakub17.03.1998TJ Sokol Vysočany
Keller Oliver22.01.2001TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kohoutek Jan26.09.2000LTK Liberec
Hrudka Jakub23.06.2000Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
Vodička Matěj17.04.19981. Východočeská Tenisová
Jindra Pavel07.06.1999TK Kaznějov
Hanuš Josef07.01.2000TJ Radlice
Zajíček Adam07.08.1999Lob S.A. Bohnice, zs
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Emborg Patrik08.05.2000SK Aritma Praha
Szlifka Petr19.12.1999TK Ruzyně Praha
Rusu Arnold14.07.1999Tenis Centrum Lužiny
Hrubec Jan16.05.2001TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Hořejšek Jan03.01.1998SK Tenis Kladno
Vavák Erik19.11.2000Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.