Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  14.-16.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Pošvář Tomáš
 
 
 
Tuša Robert
6:1, 6:2
 
Páltik Richard
6:1, 6:0
 
Petráš Michal
7:5, 0:6, 1:0
 
Duričič Filip
6:0, 6:0
 
Bursa Tomáš
6:4, 7:6
 
Stibůrek Filip
6:0, 6:4
 
Kameník David
6:3, 6:4
 
 
 
Sršeň Alexandr
6:2, 6:4
 
Hladík Daniel
6:2, 6:2
 
Bradík Jonáš
6:2, 6:1
 
Jarolímek Josef
6:0, 6:0
 
Jurda Jakub
6:1, 6:2
 
Brettl Filip
6:1, 6:1
 
Dvořák Lukáš
7:5, 6:3
 
Korolenko Kirill
6:4, 2:6, 1:0
 
Sedláček Mirek
7:5, 6:2
 
Dostál Adam
2:6, 6:4, 1:0
 
Brázda Filip
6:1, 3:6, 1:0
 
Šidlík Jan
6:3, 7:5
 
 
6:2, 7:5
 
Dvořák David
 
Kusák Jan
6:1, 6:2
 
Drozdík Adam
6:0, 7:6
 
Páleníček Oskar
6:2, 6:0
 
Vňuk Juraj
6:4, 6:0
 
Kunze David
6:0, 6:3
 
Liška Ondřej
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Petrofský David
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků28
NasazeníBH
Pošvář Tomáš 18212
Petrofský David 20712
Kameník David 20912
Dvořák David 2809
Brettl Filip 2969
Dvořák Lukáš 3269
Stibůrek Filip 5036
Kusák Jan 5206
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 512265

Dvořák David - Pošvář Tomáš
 
 
 
Brázda Filip - Liška Ondřej
6:3, 6:4
 
Páleníček Oskar - Sedláček Mirek
6:1, 6:2
 
Kusák Jan - Duričič Filip
6:1, 6:7, 1:0
 
 
 
Bradík Jonáš - Kunze David
6:1, 6:0
 
Bursa Tomáš - Sršeň Alexandr
6:0, 6:1
 
Korolenko Kirill - Brettl Filip
6:4, 6:3
 
Hladík Daniel - Häring Oliver
6:1, 6:1
 
 
2:6, 6:4, 1:0
 
Tuša Robert - Dvořák Lukáš
 
Jurda Jakub - Vňuk Juraj
7:5, 7:6
 
Dostál Adam - Sina Jakub
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:7, 1:0
 
Jarolímek Josef - Kameník David
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic12
NasazeníBH
Pošvář Tomáš 18212
Kameník David 20912
Dvořák David 2809
Brettl Filip 2969
Dvořák Lukáš 3269
Sina Jakub 4006
Kusák Jan 5206
Vňuk Juraj 5704
Kategorie : 4Součet BH: 67
Kódové číslo akce: 514265

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lafek Lukáš25.10.2005LTC Litvínov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Brettl Filip12.12.2006Lob S.A. Bohnice, zs
Dvořák Lukáš16.07.2006Lob S.A. Bohnice, zs
Tuša Robert14.02.2006TK Sparta Praha
Pošvář Tomáš08.06.2006TK Slavia Plzeň
Sina Jakub21.06.2006LTC Modřany 2005