Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK SC Ostrava
Pořadatel:  TK SC OSTRAVA
Datum:  22.-25.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Neuwirth Filip
 
 
 
Škvara Eduard
6:0, 6:1
 
Bill Denis
6:3, 6:1
 
Beránek Ondřej
6:0, 6:3
 
Krupa Lukáš
6:3, 5:7, 6:1
 
 
6:2, 3:6, 6:2
 
Kremser Filip
 
Vons Nikolas
2:6, 6:0, 6:1
 
 
 
Kalousek Kryštof
6:2, 6:0
 
Šimeček David
6:1, 6:0
 
Velčovský Vojtěch
6:1, 6:1
 
Špaček Jakub
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Hrazdil Jan
 
Lazarčík Markus
1:0, scr.
 
 
 
Drastík Matyáš
6:3, 6:0
 
Tajdus Tomáš
6:1, 6:0
 
Onderka Karel
6:3, 6:3
 
Postupa Martin
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Opluštil Patrik
 
Kubáň Pavel
6:1, 6:1
 
 
 
Lankočí Matyáš
7:5, 7:6
 
Klimas Jan
6:4, 1:6, 6:3
 
Doskočil Martin
6:2, 6:4
 
Bárta Jan
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Krahulec Jan
 
Čáňo Šimon
6:3, 6:3
 
 
 
Mrva Maxim
7:5, 7:6
 
Bako Jan
3:6, 6:3, 7:5
 
Fedasko Nikolas
scr.
 
Šafařík Jonáš
6:4, 6:0
 
 
6:4, 6:1
 
Mareček Ondřej
 
Chovanec Jakub
3:6, 6:2, 7:6
 
 
 
OLŠAR Štěpán
6:3, 6:1
 
Mandelík Lukáš
6:3, 6:0
 
Chodura Sebastian
6:1, 6:0
 
Mrvík Ondřej
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Veigl Jakub
 
Kubovič Rastislav
3:6, 6:0, 6:3
 
 
 
Formánek Václav
6:2, 6:0
 
Blumaier Daniel
5:7, 7:6, 6:4
 
Vlček Daniel
4:6, 7:5, 6:4
 
Klos František
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Kubatko Dominik
 
Vašenka Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
Bonk Vojtěch
6:2, 6:3
 
Sikora David
6:2, 6:3
 
Olša Michal
6:1, 6:2
 
Vácha Lukáš
7:5, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Gula Pavel
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 8:30 semifinále dvouhra 7:50 ŠKVÁRA - BILL, BERÁNEK - KRŮPA, KALOUSEK - ŠIMEČEK, VELČOVSKÝ - ŠPAČEK, DRASTÍK - TAJDUS, ONDERKA - POSTUPA 8:45 LANKOČÍK - KLIMAS, DOSKOČIL - BÁRTA, MRVA - BAKO, FEDASKO - ŠAFAŘÍK, OLŠAR - MANDELÍK, CHODURA - MRVÍK 10:15 FORMÁNEK - BLUMAIER, VLČEK - KLOS, BONK - SIKORA, OLŠA - VÁCHA, KREMSER, VONS 11:45 HRAZDIL, LAZARČÍK, NEUWIRTH, OBTUŠIL, KUBÁŇ, KRAHULEC 13:30 ČÁŇO, MAREČEK, CHOVANEC, VEIGL, KUBOVIČ, KUBÁTKO 14:30 VAŠENKA, GULA
Počet účastníků48
NasazeníBH
Neuwirth Filip 3045
Gula Pavel 4135
Lazarčík Markus 4430
Veigl Jakub 9520
Hrazdil Jan 10120
Kubovič Rastislav 10420
Krahulec Jan 10920
Čáňo Šimon 11720
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 512265

 
 
Neuwirth Filip - Káňa Filip
 
Kubáň Pavel - Kubatko Dominik
6:1, 6:1
 
Opluštil Patrik - Krupa Lukáš
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Kremser Filip - Klimas Jan
 
 
6:3, 4:6, 1:0
 
Mrva Maxim - Formánek Václav
 
 
6:1, 7:5
 
Myslivec Šimon - Lankočí Matyáš
 
 
6:4, 6:2
 
Fedasko Nikolas - Lazarčík Markus
 
 
6:2, 6:0
 
Klos František - Vácha Lukáš
 
 
6:1, 6:2
 
Tajdus Tomáš - Olša Michal
 
 
5:7, 7:6, 1:0
 
Šafařík Jonáš - Beránek Ondřej
 
 
6:2, 6:3
 
Velčovský Vojtěch - Kalousek Kryštof
 
 
6:2, 6:1
 
Čáňo Šimon - Vašenka Daniel
 
 
6:4, 6:3
 
Hrazdil Jan - Veigl Jakub
 
 
6:4, 2:6, 1:0
 
Vons Nikolas - Chodura Sebastian
 
 
7:5, 6:4
 
Bonk Vojtěch - Krahulec Jan
 
Šimeček David - OLŠAR Štěpán
7:5, 6:2
 
Bako Jan - Mareček Ondřej
7:5, 6:4
 
Gula Pavel - Kubovič Rastislav
7:5, 3:2, scr.
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Eliáš Miroslav (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Myslivec Šimon 2445
Neuwirth Filip 3045
Gula Pavel 4135
Lazarčík Markus 4430
Káňa Filip 7825
Veigl Jakub 9520
Hrazdil Jan 10120
Kubovič Rastislav 10420
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 514265

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Masarčin Marcus08.04.2004ŽLTC Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Doskočil Martin01.03.2007TC Ostrava Nová Ves
Myslivec Šimon24.05.2004TK Havířov
Káňa Filip19.06.2004TK Havířov