Název: | BLTC Cup | Pořadatel: | BLTC Brno | Datum: | 10.-12.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Zavřel Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zachoval Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nešpor Filip | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Samek Jiří | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Krist Tomáš | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Majer Jakub | | 6:1, 2:6, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanák David | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Dofek David | | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mnich Viktor | | 6:7, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
Čoupek David | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Bohata Daniel | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Doppler Patrik | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Suchý Ondřej | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Majer Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Fenyk Martin | | | | | | 7:5, 7:6 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Korec Zdeněk | | | | | | |
| | | | | | |
Sláma Radek | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Makovský Jiří | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Michal | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Goldman Jakub | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hložánek Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Zourek David | | | | | 6:2, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Maršík Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Kotecký Tomáš | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 2:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Barrow Timothy | | | | | | |
| | | | | | |
Hrbek Adam | | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Veigl Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Križan Karol | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zaduban Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Nerud Vladimír | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Karel Přerovský |
Poznámka pořadatele: Skreč Nerud pro zdravotní potíže |
| Počet účastníků | 36 | Nasazení | CŽ | BH | Zavřel Lukáš | 191 | 12 | Nerud Vladimír | 271 | 9 | Hložánek Radek | 302 | 9 | Dofek David | 370 | 6 | Zourek David | 408 | 6 | Fenyk Martin | 485 | 6 | Majer Lukáš | 489 | 6 | Tlačbaba Jakub | 580 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 58 |
Kódové číslo akce: 512257 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hložánek Radek | 30.07.2002 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Majer Jakub | 11.12.2003 | TJ Mokrá Hora | Procházka Matyáš | 18.11.2004 | BLTC Brno |
|