Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tecnifibre cup
Pořadatel:
TK Havířov
Datum:
15.-17.09.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Ichnovský Marek
Ichnovský
Ichnovský
Plaček Tomáš
6:0, 6:2
Plaček
Mrvík Ondřej
1:6, 6:1, 1:0 (6)
Ichnovský
Sikora David
6:0, 6:0
Sikora
Sikora
1:6, 7:5, 1:0 (5)
Mandelík
Mandelík Lukáš
Ichnovský
Bonk Vojtěch
5:7, 6:3, 1:0 (7)
Bonk
Bonk
Bednarz Vítek
6:4, 6:3
Zavadil
Zavadil Alexandr
7:6 (2), 6:3
Bonk
Tajdus Tomáš
6:2, 6:4
Tajdus
Postupa Martin
7:5, 6:3
Tajdus
6:3, 6:4
Bill
Bill Denis
Lankočí
Baránek Matyáš
4:6, 6:1, 1:0 (8)
Baránek
Doskočil
Bubik Jan
6:0, 6:0
Doskočil
Doskočil Martin
6:0, 6:1
Káňa
Káňa Viktor
scr.
Káňa
Lys Ondřej
6:0, 6:0
Káňa
6:1, 6:0
Vajda
Vajda Bořek
Lankočí
Velčovský Vojtěch
6:1, 6:4
Velčovský
Velčovský
6:0, 6:0
Pekara Štěpán
Pekara Štěpán
Lankočí
Martínek Lukáš
6:3, 3:6, 1:0 (3)
Pekara Přemysl
Pekara Přemysl
6:1, 7:5
Lankočí
6:0, 6:1
Lankočí
Lankočí Matyáš
Rozhodčí turnaje:
Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:
Finále dvouhry v pondělí 17.9.2018 v 10:00
Počet účastníků
22
Nasazení
CŽ
BH
Ichnovský Marek
153
15
Lankočí Matyáš
269
9
Bonk Vojtěch
395
6
Vajda Bořek
477
6
Bill Denis
611
4
Mandelík Lukáš
611
4
Velčovský Vojtěch
621
4
Baránek Matyáš
626
4
Kategorie : 4
Součet BH: 52
Kódové číslo akce: 512250
Velčovský Vojtěch
-
Lankočí Matyáš
Velčovský
-
Lankočí
Velčovský
-
Lankočí
Bonk Vojtěch
-
Lys Ondřej
6:1, 6:1
Bonk
-
Lys
Pekara Přemysl
-
Pekara Štěpán
7:5, 6:4
Velčovský
-
Lankočí
Káňa Viktor
-
Bednarz Vítek
6:3, 6:2
Káňa
-
Bednarz
Sikora David
-
Mandelík Lukáš
6:4, 6:3
Tajdus
-
Vajda
Martínek Lukáš
-
Plaček Tomáš
6:1, 4:6, 1:0 (7)
Tajdus
-
Vajda
Tajdus Tomáš
-
Vajda Bořek
6:2, 6:1
Rozhodčí turnaje:
Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Lankočí Matyáš
269
9
Bonk Vojtěch
395
6
Vajda Bořek
477
6
Mandelík Lukáš
611
4
Velčovský Vojtěch
621
4
Tajdus Tomáš
670
4
Káňa Viktor
823
3
Pekara Přemysl
954
3
Kategorie : 4
Součet BH: 39
Kódové číslo akce: 514250
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Urban Adam
24.03.2004
TK Slavia Orlová