Český tenisový svaz
Datum:
07.-10.09.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300)
Místo konání:
Salašská 2182, Staré Město
Kódové číslo:
516243
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
686 03 Staré Město
Tel. (1):
608686199
Tel. (2):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovacko.cz
Internet:
www.sportparkrybnicek.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
80
25
0
 
03.04.2019 20:58:17
2.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
 
25.03.2019 12:38:57
3.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
 
23.04.2019 09:22:19
4.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
112
20
0
 
31.03.2019 12:58:06
5.
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
119
20
0
 
01.04.2019 15:09:59
6.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
 
28.03.2019 23:31:54
7.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
 
28.03.2019 23:39:53
8.
Imrišek Lukáš 05.06.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek
137
15
0
 
27.04.2019 18:49:13
9.
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno.
139
15
0
 
18.03.2019 08:00:47
10.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
01.04.2019 21:35:21
11.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
0
 
30.03.2019 22:15:50
12.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
0
 
23.04.2019 12:42:27
13.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
 
15.03.2019 09:12:09
14.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
212
12
104
 
15.04.2019 21:13:35
15.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
248
12
44
 
23.03.2019 09:36:04
16.
Jelínek Jakub 21.06.2005 HTK Třebíč
254
12
0
 
28.04.2019 10:10:23
17.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
330
9
56
 
16.03.2019 09:16:53
18.
Gregus Petr 27.06.2006 Jiskra Otrokovice
330
9
110
 
17.05.2019 06:58:53
19.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
332
9
303
 
07.04.2019 16:33:40
20.
Kružík Vilém 30.04.2006 TC Bajda Kroměříž
357
9
137
 
05.04.2019 08:48:30
21.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín
369
6
572
 
18.03.2019 11:57:30
22.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
373
6
42
 
21.05.2019 13:00:42
23.
Svoboda Michal 19.05.2005 SK Zlín-Mladcová
394
6
0
 
16.03.2019 22:58:42
24.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
396
6
365
 
16.03.2019 19:41:19
25.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
404
6
185
 
04.04.2019 21:35:05
26.
Dvorský Daniel 15.11.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s.
410
6
0
 
16.03.2019 14:23:46
27.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
 
01.04.2019 18:55:22
28.
Vidlář Tomáš 16.08.2005 TK TILIA Brno
415
6
0
 
04.04.2019 18:17:17
29.
Staněk Jan 30.09.2005 ŽLTC Brno
456
6
0
 
15.03.2019 07:52:29
30.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
576
4
642
 
16.03.2019 14:04:35
31.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
617
4
50
 
16.03.2019 09:08:57
32.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
664
4
86
 
15.03.2019 13:11:41
33.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
741
4
344
 
12.04.2019 20:50:55
34.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
777
3
25
 
18.03.2019 16:32:23
35.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
837
3
248
 
17.03.2019 16:45:57
36.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
872
3
73
 
23.03.2019 22:09:13
37.
Páleníček Oskar 05.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
1083
1
191
 
15.03.2019 00:28:03
38.
Robeš Marek 20.11.2006 ŽLTC Brno
1083
1
419
 
15.03.2019 10:59:10
39.
Michal Adam 18.04.2007 Jiskra Otrokovice
1083
1
279
 
01.04.2019 21:36:13
40.
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1083
1
509
 
08.04.2019 12:15:04