Název: |
ITS Olomouc |
Datum: |
02.-04.09. |
Pořadatel: |
ITS Tennis centre s.r.o. (C - 200) |
Kódové číslo: |
516240 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nerušil Filip |
: |
Na střelnici 42 |
: |
779 00 Olomouc |
Tel. (1): |
774 430 576 |
E-mail: |
nerusil@itstennis.cz |
Poznámka pořadatele: Telefonická prezentace v pátek do 17:00 formou sms!!!
Sobota 9:00: Formánek, Stejskal, Klos, Frömel, Budina, Babka, Grepl, Krejčí, Kvapil, Kondler, Šimeček, Petřík, Zavadil, Kořalka, Čech, Mrkos
11:00: Laciga, Pekár, Rousek |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Laciga Bruno |
29.11.2004 |
TK Milo Olomouc |
286 |
9 |
157 |
|
30.08.2017 12:36:00 |
2. |
Rousek Šimon |
12.11.2003 |
Sokol Zábřeh |
297 |
9 |
|
|
29.08.2017 10:27:22 |
3. |
Pekár Jan |
21.07.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
347 |
9 |
|
|
19.08.2017 18:40:25 |
4. |
Kvapil Eduard |
10.11.2004 |
Pašťa tenis, z.s. |
354 |
9 |
623 |
|
30.06.2017 09:57:13 |
5. |
Kořalka Vojtěch |
09.07.2003 |
TK Gymnázium Uničov |
408 |
6 |
|
|
25.04.2017 17:20:25 |
6. |
Petřík Ondřej |
31.10.2003 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
451 |
6 |
|
|
25.08.2017 08:14:58 |
7. |
Čech Vilém |
22.10.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
474 |
6 |
|
|
19.08.2017 07:24:38 |
8. |
Frömel Karel |
13.01.2006 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
670 |
4 |
148 |
|
01.09.2017 07:13:14 |
9. |
Formánek Václav |
12.11.2004 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
806 |
3 |
140 |
|
30.08.2017 21:19:16 |
10. |
Zavadil Alexandr |
15.07.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
851 |
3 |
240 |
|
16.03.2017 13:17:27 |
11. |
Babka Martin |
04.11.2004 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
968 |
3 |
373 |
|
16.03.2017 12:12:39 |
12. |
Budina Martin |
21.01.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
997 |
3 |
211 |
|
22.08.2017 22:04:13 |
13. |
Stejskal Adam |
01.06.2007 |
TK Milo Olomouc |
1111 |
1 |
|
|
15.03.2017 11:57:30 |
14. |
Grepl Michal |
08.01.2003 |
TK Gymnázium Uničov |
1111 |
1 |
|
|
24.06.2017 20:01:34 |
15. |
Klos František |
20.05.2004 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1111 |
1 |
680 |
|
17.08.2017 12:40:00 |
16. |
Mrkos David |
30.10.2005 |
T.J. Sokol Šumperk |
1111 |
1 |
739 |
|
25.08.2017 08:14:16 |
17. |
Šimeček David |
12.05.2006 |
TK Slavia Orlová |
1111 |
1 |
150 |
|
30.08.2017 19:05:33 |
18. |
Kondler Libor |
18.01.2005 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1111 |
1 |
358 |
|
01.09.2017 12:32:52 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčí Pavel Jan |
21.07.2004 |
TK Natali |
1111 |
1 |
716 |
|
01.09.2017 17:36:19 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Táborský Jan |
23.11.2003 |
TK Milo Olomouc |
1111 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.07.2017 21:25:56 |
2. |
Nezval Jakub |
09.10.2006 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1111 |
1 |
525 |
odhlášeno hráčem |
13.08.2017 17:56:48 |
3. |
Tlačbaba Matěj |
02.07.2005 |
TJ Brno-Komín |
670 |
4 |
195 |
odhlášeno hráčem |
16.08.2017 12:47:48 |
4. |
Mrva Maxim |
02.08.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
1111 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2017 10:25:58 |
5. |
Bsteh Matthias |
28.06.2003 |
TKB Hrušovany z.s. |
1111 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
26.08.2017 12:00:14 |
6. |
Staněk Jan |
30.09.2005 |
ŽLTC Brno |
968 |
3 |
327 |
odhlášeno hráčem |
27.08.2017 10:42:51 |
7. |
Staněk Jakub |
16.05.2004 |
ŽLTC Brno |
702 |
4 |
304 |
odhlášeno hráčem |
27.08.2017 10:44:19 |
|