Název: | LABEL DESIGN a.s. Open | Pořadatel: | F.H.TK Dobřichovice | Datum: | 18.-22.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Mojžíš Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubec Filip | | 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Šimon | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bradík Jonáš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6 (5), 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
Loučka Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Haberkorn Luc | | | | | | |
| | | | | | |
Stichenwirth Petr | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 7:6 (8), 1:0 (12) | | | | |
| | | | | | |
Silbernágl Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zachař Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kusák Jan | | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Přistoupil Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Břicháček Bedřich | | | | 6:4, 7:6 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Holub Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Frederik William | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | 4:6, 7:5, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:2, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
Dvořák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Hruška Petr | | | | | | 7:6 (5), 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brázda Filip | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Soumar Matyáš | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Loužecký Jan | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kolesár Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Tomáš | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Škrlík Mathias | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kotrc Aleš | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Max | | | | | 6:4, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Oliver | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:2, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | | | | | |
| | | | | | |
Witoš Ondřej | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šmejcký Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Valenta Ondřej | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Háva Filip (platná licence A do 13.06.2022) |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Mojžíš Patrik | 49 | 30 | Stauch Daniel | 56 | 30 | Petrofský David | 91 | 20 | Fröhlich Jan | 105 | 20 | Fröhlich Max | 110 | 20 | Silbernágl Kryštof | 123 | 15 | Dvořák Lukáš | 131 | 15 | Hruška Petr | 141 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 165 |
Kódové číslo akce: 512230 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Nikodem Ondřej | 17.12.2007 | TK Mnichovo Hradiště | Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most | Škopek Martin | 18.06.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | Košek Martin | 11.12.2006 | Tenisový klub Rokycany | Kollert Jonáš | 23.07.2008 | TK Olymp Praha | Rychnavský Jonáš | 09.05.2008 | Sokol TK Kaplice | Bajer Albert | 05.10.2006 | F.H.TK Dobřichovice | Lešetický Pavel | 10.03.2008 | LTC Modřany 2005 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | Hanke Max | 09.05.2007 | TJ Sokol Vysočany |
|