Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Jiskra Otrokovice
Datum:  31.08-02.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Holík Filip
 
 
 
Stříteský Michal
6:2, 6:1
 
Daněk Štěpán
6:3, 6:3
 
Hývnar Radim
6:4, 7:5
 
 
 
Dosoudil Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Rektořík Marek
6:3, 2:6, 6:0
 
 
 
Homolka Filip
6:1, 6:1
 
Machovský Benjamin
6:1, 6:4
 
Malaník Lukáš
7:5, 6:2
 
Hývnar Lukáš
6:3, 6:1
 
Berka Dalibor
6:0, 6:1
 
 
 
Jemelka Jan
6:3, 6:3
 
 
 
Hádlík Michal
7:5, 6:0
 
 
 
Kučera Daniel
6:1, 7:5
 
Huf Samuel
6:1, 6:2
 
Bartoš Adrian
6:3, 6:1
 
 
 
Svoboda Michal
6:4, 7:5
 
 
 
Michal Adam
6:0, 6:3
 
 
 
Hejna Aleš
6:1, 6:1
 
Hanačík Antonín
6:1, 6:1
 
Kružík Vilém
6:2, 6:3
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Neděle: semifinale 8:30
Počet účastníků21
NasazeníBH
Holík Filip 22112
Kružík Vilém 3579
Bartoš Adrian 3669
Rektořík Marek 3696
Jemelka Jan 3756
Svoboda Michal 3946
Berka Dalibor 4046
Dosoudil Dominik 4126
Kategorie : 4Součet BH: 60
Kódové číslo akce: 512222

Holík Filip - Hanačík Antonín
 
Hývnar Lukáš - Hývnar Radim
6:1, 6:1
 
Berka Dalibor - Homolka Filip
6:1, 6:1
 
Michal Adam - Daněk Štěpán
6:4, 6:2
 
Svoboda Michal - Hádlík Michal
7:6 (3), 6:3
 
Dosoudil Dominik - Jemelka Jan
6:0, 6:2
 
Malaník Lukáš - Huf Samuel
6:0, 6:1
 
Rektořík Marek - Kružík Vilém
6:2, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Dlabač Jaroslav (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Neděle: semifinále ne dříve 12:00 čas upřesnit u pořadatele
Počet dvojic8
NasazeníBH
Holík Filip 22112
Kružík Vilém 3579
Rektořík Marek 3696
Jemelka Jan 3756
Svoboda Michal 3946
Berka Dalibor 4046
Dosoudil Dominik 4126
Hanačík Antonín 6174
Kategorie : 4Součet BH: 55
Kódové číslo akce: 514222

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gregus Petr27.06.2006Jiskra Otrokovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kučera Daniel29.11.2005SK Zlín-Mladcová