Název:
Tecnifibre cup
Datum:
27.-29.08.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 200)
Kódové číslo:
516216
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
28
Prezentace
v Po do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
:
Opletalova 1218/8b
:
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele: POZOR ZMĚNA PREZENTACE!!!
Prezentace osobně v úterý 27.8.2019 do 8.30 hod. v klubovně TK Havířov, z.s., kde po ukončení prezentace proběhne losování dvouhry.

Hráči se můžou do turnaje přihlásit sms zprávou na t.č. 777 034 027.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
 
28.07.2019 21:32:37
2.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
239
12
181
 
25.06.2019 07:19:33
3.
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s.
298
9
 
 
23.08.2019 09:52:16
4.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
333
9
76
 
26.08.2019 14:07:09
5.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
404
6
185
 
25.08.2019 12:47:36
6.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
464
6
53
 
26.08.2019 14:06:29
7.
Baránek Matyáš 14.05.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
489
6
 
 
25.08.2019 12:48:37
8.
Kopel Šimon 05.10.2006 TK Slavia Orlová
658
4
191
 
19.07.2019 15:39:03
9.
Homolka Filip 11.12.2007 TC Bajda Kroměříž
741
4
344
 
25.08.2019 12:47:19
10.
Lýsek Ondřej 17.11.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
764
4
540
 
26.08.2019 10:51:08
11.
Pekara Přemysl 06.06.2006 Beskydský tenisový klub
810
3
415
 
26.08.2019 10:51:27
12.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
976
3
176
 
25.08.2019 15:41:04
13.
Prokop Michael 08.08.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1006
3
356
 
25.08.2019 12:48:53
14.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
1006
3
248
 
26.08.2019 17:19:33
15.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
627
 
07.04.2019 10:29:34
16.
Hvolka Petr 06.04.2007 TK Havířov
1083
1
545
 
12.07.2019 20:14:16
17.
Lukáš Nikolas 21.12.2006 TK Havířov
1083
1
272
 
14.07.2019 18:20:44
18.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1083
1
 
 
23.08.2019 09:52:28
19.
Obluk Jiří 26.07.2006 TK Slavia Orlová
1083
1
588
 
26.08.2019 11:00:53
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
1083
1
313
odhlášeno hráčem
04.08.2019 17:51:05
2.
Foldyna Ondřej 03.01.2006 SK JC Sport Opava
436
6
617
odhlášeno hráčem
13.08.2019 08:39:30
3.
Škvara Eduard 25.09.2007 Tenisklub7
741
4
224
odhlášeno hráčem
18.08.2019 09:39:34
4.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
1083
1
245
odhlášeno hráčem
21.08.2019 09:20:46
5.
Salot Fabián 08.03.2007 TK TENNISPOINT FM
1083
1
994
odhlášeno hráčem
23.08.2019 22:29:53
6.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
528
4
79
odhlášeno hráčem
25.08.2019 12:33:52