Název: | Wilson Tempo Cup | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 05.-07.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Klepáč Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáček Adam | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Petrů Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Richard | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mrzena David | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voláček Carmelo | | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klein David | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kollert Jonáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sniegoň David | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalle Nicholas | | | | | 6:1, 3:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bladský Matyáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležal Jonáš | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pomahač Antonín | | | | 6:3, 5:7, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurman Alexander | | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jurda Jakub | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hubač Marek | | | | | | 6:0, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Trojan Ondřej | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrtílka Jakub | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kiliján Jonáš | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fára Jan | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vašta Petr | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Moroz Nikola | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Celina Tobiáš | | | | | 6:2, 4:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dlouhý Jan | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Daniel | | | 3:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Antoš Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Matyas | | | | 6:1, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tybus Jonáš | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matějíček Štěpán | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Ambrož Bruno | 4:6, 7:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klíma Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mirek Bárta - 720146240 |
Poznámka pořadatele: POŘADÍ ZÁPASŮ
pondělí - finále v 10:00 |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Klepáč Adam | 275 | 9 | Klíma Jakub | 394 | 6 | Kalle Nicholas | 502 | 6 | Moroz Nikola | 515 | 6 | Celina Tobiáš | 534 | 4 | Sniegoň David | 576 | 4 | Hubač Marek | 597 | 4 | Horák Adam | 622 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 512210 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Boháč Adam | 21.05.2006 | LTC Radotín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Tybus Jonáš | 07.05.2007 | TJ Břevnov | Dlouhý Jan | 23.11.2007 | LTC Slovan Kladno | Mrzena David | 23.08.2007 | TK Start Praha-Topolka | Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. |
|