Český tenisový svaz
Název:
TROČILl CUP
Datum:
24.-27.08.
Pořadatel:
TK Sezimovo Ústí (B - 300)
Kódové číslo:
516199
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Mach Aleš
U Zahrad 209
390 01 Tábor-Čelkovice
Tel. (1):
606834741
E-mail:
mach.al@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: Ing. Josef Machač
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
85
25
 
 
21.06.2019 09:04:09
2.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
 
12.05.2019 21:38:07
3.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
121
20
15
 
24.03.2019 14:10:38
4.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
 
28.03.2019 23:29:30
5.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
 
28.03.2019 23:39:34
6.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
 
07.04.2019 12:46:44
7.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
156
15
63
 
30.07.2019 16:33:17
8.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
159
15
288
 
15.08.2019 11:58:16
9.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
176
15
33
 
13.08.2019 20:21:02
10.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
178
15
75
 
17.08.2019 11:43:43
11.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
183
12
 
 
31.03.2019 11:50:31
12.
Laštovička Luboš 27.02.2005 TK Spartak Jihlava
193
12
 
 
21.07.2019 10:33:21
13.
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
208
12
54
 
09.08.2019 12:27:25
14.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
212
12
104
 
15.04.2019 21:12:19
15.
Petera Patrik 12.10.2005 Tenis Dobříš
224
12
 
 
15.08.2019 11:57:18
16.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
224
12
376
 
21.08.2019 13:38:51
17.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
235
12
 
 
05.08.2019 11:54:35
18.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
246
12
297
 
23.08.2019 10:46:23
19.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
280
9
110
 
16.03.2019 11:37:04
20.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
283
9
69
 
15.04.2019 06:49:31
21.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
 
17.08.2019 11:44:49
22.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
367
6
244
 
20.08.2019 13:16:07
23.
Onderka Karel 15.03.2006 SK JC Sport Opava
374
6
103
 
22.08.2019 10:44:55
24.
Havel Tadeáš 10.08.2006 TK Spartak Jihlava
388
6
149
 
23.03.2019 11:02:56
25.
Komrska Jan 04.04.2006 TC Brno.
419
6
32
 
08.08.2019 11:34:45
26.
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava
475
6
220
 
14.08.2019 08:06:52
27.
Malý Matouš 03.02.2006 TK Pelhřimov
489
6
172
 
15.03.2019 10:39:24
28.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
943
3
141
 
19.08.2019 20:11:05
29.
Ondřich Jakub Matěj 08.10.2006 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1083
1
 
 
25.05.2019 20:14:20
30.
Hubenka Roman 01.10.2007 TK Sezimovo Ústí
1083
1
1163
 
24.06.2019 21:38:12
31.
Wölfl Jáchym 14.08.2007 LTC Český Krumlov
1083
1
166
 
19.08.2019 20:12:03
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
odhlášeno hráčem
12.07.2019 21:15:57
2.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
741
4
259
odhlášeno hráčem
14.07.2019 10:34:19
3.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1083
1
456
odhlášeno hráčem
20.07.2019 14:18:12
4.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 21:01:38
5.
Beneš Daniel 24.06.2006 SK JC Sport Opava
203
12
38
odhlášeno hráčem
28.07.2019 21:42:23
6.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
odhlášeno hráčem
31.07.2019 19:40:30
7.
Dvořák Šimon 24.02.2007 TK Sezimovo Ústí
1083
1
525
odhlášeno hráčem
01.08.2019 14:10:50
8.
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov
1083
1
850
odhlášeno hráčem
03.08.2019 14:24:21
9.
Knesl David 29.11.2006 TK TENNISPOINT FM
112
20
19
odhlášeno hráčem
09.08.2019 15:46:04
10.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
1083
1
261
odhlášeno hráčem
11.08.2019 00:15:36
11.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
odhlášeno hráčem
14.08.2019 11:39:41
12.
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno
147
15
 
odhlášeno hráčem
16.08.2019 19:53:26
13.
Frömel Karel 13.01.2006 SK Véska
111
20
5
odhlášeno hráčem
17.08.2019 18:09:12
14.
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav
672
4
171
odhlášeno hráčem
17.08.2019 18:09:29
15.
Soumar Matyáš 22.07.2006 Lokomotiva Trutnov
337
9
387
odhlášeno hráčem
18.08.2019 09:05:06
16.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
odhlášeno hráčem
18.08.2019 10:07:00
17.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
odhlášeno hráčem
18.08.2019 10:10:46
18.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
odhlášeno hráčem
18.08.2019 10:17:11
19.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 11:02:43
20.
Fuka Jan 15.04.2005 LTC Tábor 1903
354
9
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 15:06:49
21.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
odhlášeno hráčem
23.08.2019 16:58:00