Název: | Tesla Brno Cup 2020 | Pořadatel: | Tenisový klub Tesla Brno | Datum: | 28.-30.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Grois Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dostál Jonas | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
PALME PROKOP | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Různar Kryštof | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kuchař Saša | | | | | | |
| | | | | | |
Karakevas Georgios | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pernička Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Gebel Jáchym | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Votřel Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Kilian Darek | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Odstrčil Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Přikryl Tomáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šnajdr Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Bednář Kryštof | | | | 2:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Franc Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Žampach Vojtěch | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Váňa Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Doležal Lukáš | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hradečný Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Směřička Matouš | | | 6:1, 2:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Remeš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Schaur Roman | | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hédl Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Mudra Pavel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Markus Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Prášek Dominik | | | | | 6:3, 2:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Šauer Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Makovský Šimon | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Volník Nicholas | | | | | | |
| | | | | | |
Stibor Adam | | | | 3:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hrabal Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Krajča Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Bajgar Filip | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Milar Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mudra Pavel (platná licence B do 31.12.2024) |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Grois Ondřej | 147 | 15 | Milar Jiří | 247 | 9 | Kilian Darek | 298 | 9 | Markus Patrik | 308 | 9 | Doležal Lukáš | 315 | 9 | Prášek Dominik | 331 | 9 | Váňa Tomáš | 473 | 6 | Votřel Petr | 477 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 512178 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Haresta Jakub | 01.12.2006 | HTK Třebíč |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Makovský Šimon | 11.11.2007 | Start Brno | Hédl Tomáš | 13.06.2008 | TK Drnovice | Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | Přikryl Tomáš | 12.06.2008 | LTC Velen Boskovice | Grois Ondřej | 27.06.2007 | TC-MJ TENIS Líšeň |
|