Sýkora Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | | 3:6, 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Brož Tobiáš | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Patyk Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Brill Jindřich | | | | 6:3, 4:3, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Mukhtorov Iso | | | | | | |
| | | | | | |
Razafindrakoto Marc | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Voleský Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Panáček Petr | | | | | 7:5, 1:6, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jakubiec Jan Mateusz | | | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Šafář Petr | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 3:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Krupička Matěj | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bražina Michael | | | | | | |
| | | | | | |
Filip Jakub | | | | | | 6:0, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Durovič Boris | | | | | | |
| | | | | | |
Mukhtorov Davud | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Matěj | | | | 7:6, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Sumtsov Yaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Daniel | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hujo Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Bouček František | | | | | 7:6, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dušek Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Čížek Jiří | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, scr. | | | | |
| | | | | | |
Starý Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Starý Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holík Denis | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Maulík Jan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: rozhodčí turnaje Jan Maulík - ve čtvrtek a pátek též ředitel turnaje - telefon: 603736390
program na čtvrtek 16.8.: 8:30: židů-brož, klofáč-patyk, brill-mukhtorov i, razafindrakoto-volesky, panacek-jakubiec,, kusy-facek, 9:30: safar-vrba, krupicka-brazina, filip-durovic, mukhtorov d-bien, šimek m-sumtsov, šimek d-hujo, 10:30: boucek-dusek, cizek-stary m, petrofsky-stary f, kotarac-holik, sykora-?, následovat bude druhé kolo dvouhry |
| Počet účastníků | 33 | Nasazení | CŽ | BH | Sýkora Tadeáš | 93 | 20 | Holík Denis | 119 | 20 | Hujo Ondřej | 131 | 15 | Panáček Petr | 138 | 15 | Bouček František | 141 | 15 | Voleský Jakub | 165 | 15 | Filip Jakub | 175 | 15 | Bražina Michael | 178 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 130 |
Kódové číslo akce: 512175 |
|
|