Český tenisový svaz
Název:
Lokomotiva Cup
Datum:
15.-18.08.
Pořadatel:
Lokomotiva Praha (B - 300)
Kódové číslo:
516172
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod Plynojemem 164
180 00 Praha
Tel. (1):
607 540 815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR !

Prezentace dne 14.8.2019 mezi 17.00 - 18.00 hod., pouze formou sms na tel. 607 540 815 - Miroslav Váňa.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Voleský Jakub 24.04.2005 SK HAMR, z.s.
73
25
 
 
14.08.2019 15:15:18
2.
Petrofský Martin 01.11.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
115
20
 
 
20.04.2019 23:22:35
3.
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum
125
20
 
 
08.07.2019 22:55:23
4.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
132
15
31
 
05.08.2019 08:45:21
5.
Krištůfek Lukáš 16.08.2005 SK Aritma Praha
135
15
 
 
13.08.2019 21:28:00
6.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
139
15
23
 
01.04.2019 21:27:02
7.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha
151
15
30
 
12.07.2019 21:54:12
8.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
156
15
63
 
30.07.2019 16:30:19
9.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha
161
15
14
 
23.03.2019 22:04:12
10.
Troller Petr 06.08.2005 TK Bohutín, z.s.
171
15
 
 
14.08.2019 14:07:08
11.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
176
15
33
 
02.08.2019 20:43:23
12.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
178
15
75
 
25.07.2019 13:31:22
13.
Picek Samuel 01.12.2005 Slavoj Český Brod
183
12
 
 
06.07.2019 23:28:25
14.
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
184
12
 
 
13.08.2019 16:55:05
15.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
224
12
376
 
13.04.2019 22:57:55
16.
Petera Patrik 12.10.2005 Tenis Dobříš
224
12
 
 
07.08.2019 12:31:16
17.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
234
12
202
 
10.07.2019 17:26:35
18.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
235
12
 
 
05.08.2019 11:52:03
19.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
240
12
124
 
12.08.2019 21:43:38
20.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 SK Meteor Praha
243
12
113
 
06.04.2019 15:59:38
21.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
250
12
263
 
06.06.2019 22:25:23
22.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
256
9
 
 
14.08.2019 14:56:43
23.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
260
9
52
 
22.07.2019 10:42:20
24.
Strnad Štěpán 09.03.2006 TJ Spoje Praha
289
9
158
 
14.08.2019 17:28:45
25.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
306
9
24
 
16.07.2019 19:52:58
26.
Kroutil Tomáš 01.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
314
9
 
 
01.08.2019 18:07:50
27.
Blovský Tomáš 28.11.2005 TK Bohutín, z.s.
342
9
 
 
14.08.2019 14:07:43
28.
Velek Matěj 17.06.2005 SK Meteor Praha
385
6
 
 
06.08.2019 20:04:40
29.
Nový Mikoláš 02.01.2005 Lokomotiva Zdice
393
6
 
 
12.08.2019 21:47:19
30.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
400
6
116
 
15.03.2019 19:58:41
31.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
400
6
220
 
14.08.2019 17:28:09
32.
Sanders Oliver 09.10.2007 I.ČLTK Praha
426
6
72
 
23.07.2019 19:14:32
33.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
489
6
43
 
16.03.2019 17:19:32
34.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
499
6
279
 
12.08.2019 21:46:42
35.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
520
6
231
 
19.03.2019 13:21:24
36.
Jarolímek Josef 28.08.2006 Open Tennis Club
599
4
184
 
12.08.2019 21:45:52
37.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
718
4
164
 
27.07.2019 10:17:36
38.
Ha Duc Hieu 11.01.2006 TK Písnice
777
3
114
 
18.07.2019 10:25:58
39.
Jumar Matěj 22.07.2005 TŠ Hostivař
777
3
 
 
12.08.2019 21:45:19
40.
Rosecký Daniel 20.06.2006 TK Čechie Karlín z.s.
1083
1
305
 
21.07.2019 22:02:31
41.
Tybus Jonáš 07.05.2007 LTC Podolí Praha
1083
1
1043
 
12.08.2019 22:13:22
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
872
3
36
odhlášeno hráčem
27.03.2019 10:58:12
2.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
741
4
259
odhlášeno hráčem
20.05.2019 17:03:33
3.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
590
4
61
odhlášeno hráčem
26.06.2019 09:48:51
4.
Sedláček Mirek 17.01.2006 LTC Houštka
576
4
642
odhlášeno hráčem
03.07.2019 10:08:46
5.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
144
15
28
odhlášeno hráčem
10.07.2019 06:08:38
6.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
1083
1
361
odhlášeno hráčem
12.07.2019 22:46:38
7.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
246
12
297
odhlášeno hráčem
21.07.2019 12:20:27
8.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
212
12
104
odhlášeno hráčem
26.07.2019 18:47:50
9.
Neveril Jakub 25.09.2006 TK Milo Olomouc
1083
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 21:48:51
10.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
91
20
22
odhlášeno hráčem
29.07.2019 15:16:34
11.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
582
4
3
odhlášeno hráčem
30.07.2019 10:12:51
12.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
1083
1
261
odhlášeno hráčem
30.07.2019 13:10:54
13.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
837
3
380
odhlášeno hráčem
31.07.2019 19:40:30
14.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
102
20
7
odhlášeno hráčem
03.08.2019 23:17:51
15.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
85
25
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 10:25:21
16.
Smutný Jakub 04.10.2005 TK RAPID LIBEREC
520
6
 
odhlášeno hráčem
05.08.2019 12:25:21
17.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
299
9
45
odhlášeno hráčem
07.08.2019 11:28:09
18.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
272
9
40
odhlášeno hráčem
07.08.2019 11:28:47
19.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
421
6
21
odhlášeno hráčem
07.08.2019 12:18:23
20.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
87
25
 
odhlášeno hráčem
07.08.2019 15:16:20
21.
Mojžíš Dominik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
128
15
27
odhlášeno hráčem
07.08.2019 15:34:07
22.
Mojžíš Patrik 28.04.2006 SKT Planá n.Luž.
121
20
39
odhlášeno hráčem
07.08.2019 15:34:59
23.
Špaček Jakub 01.02.2006 TK Milo Olomouc
396
6
365
odhlášeno hráčem
08.08.2019 09:34:37
24.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
1083
1
326
odhlášeno pořadatelem
08.08.2019 13:49:56
25.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
557
4
66
odhlášeno hráčem
09.08.2019 09:27:25
26.
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka
1006
3
 
odhlášeno hráčem
09.08.2019 10:59:02
27.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
412
6
20
odhlášeno hráčem
09.08.2019 11:42:46
28.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
322
9
408
odhlášeno hráčem
09.08.2019 18:15:41
29.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
46
35
 
odhlášeno hráčem
13.08.2019 16:41:19