Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Yonex Cup
Pořadatel:  LTC Houštka
Datum:  01.-04.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Čížek Jiří
 
 
 
Roubal Filip
6:1, 6:2
 
Petera Patrik
scr.
 
Tůma Matěj
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Burián Marek
 
Hanzl Jan
6:3, 6:3
 
 
 
Holub Jakub
6:4, 1:6, 6:2
 
Rieser Frederik William
6:1, 6:0
 
Kusák Jan
6:2, 6:2
 
Rašín Jakub
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Mojžíš Dominik
 
Petrofský Martin
6:4, 6:3
 
 
 
Soumar Matyáš
6:3, 6:2
 
Hänel Tom
6:2, 6:1
 
Vrána Petr
6:2, 6:2
 
Valenta Ondřej
6:3, 6:2
 
 
6:1, 2:6, 6:2
 
Palovčík Oskar
 
Kovačka Matouš
6:0, 1:6, 6:2
 
 
 
Bursa Tomáš
6:3, 6:0
 
Klepáč Adam
6:0, 7:5
 
Soukup Adam
6:0, 6:0
 
Polák Michal
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Rosický Jan
 
Holub Lukáš J.
6:0, 6:0
 
 
 
Volf Matěj
6:1, 6:1
 
Jareš Vojtěch
6:1, 6:2
 
Burda Oliver Petr
6:2, 3:6, 6:2
 
Šmejkal Šimon
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Ulrich Patrik
 
Havránek Šimon
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Hruška Petr
 
Havrland Lukáš
6:3, 6:0
 
Kralik Florian
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Mojžíš Patrik
 
Bien Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Doležel Alex
6:1, 6:3
 
Petrofský David
6:4, 6:2
 
Sedláček Mirek
6:3, 6:0
 
Kesl Jan
6:4, 6:0
 
 
6:4, 3:6, 7:5
 
Pošvář Tomáš
 
Bůcha Milan
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Prusík  Michal
 
Sršeň Alexandr
6:1, 6:1
 
Pajer Ivan
6:2, 6:4
 
 
5:7, 6:3, 7:5
 
Kučera Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Černý Jaroslav (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků45
NasazeníBH
Čížek Jiří 8725
Kučera Jonáš 10220
Petrofský Martin 11520
Mojžíš Patrik 12120
Mojžíš Dominik 12815
Holub Lukáš J. 14415
Bien Daniel 15115
Rosický Jan 15615
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 512130

Čížek Jiří - Kučera Jonáš
 
 
 
Havránek Šimon - Stauch Daniel
6:4, 6:3
 
Bursa Tomáš - Sršeň Alexandr
6:4, 6:2
 
Pošvář Tomáš - Vrána Petr
6:3, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Burda Oliver Petr - Rieser Frederik William
 
Petrofský David - Petrofský Martin
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kusák Jan - Valenta Ondřej
 
Ulrich Patrik - Volf Matěj
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (3)
 
Bien Daniel - Palovčík Oskar
 
Hruška Petr - Sedláček Mirek
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Hanzl Jan - Rašín Jakub
 
Kovačka Matouš - Olšanský Viktor
6:2, 6:3
 
Bůcha Milan - Roubal Filip
6:1, 4:6, 1:0 (9)
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Burián Marek - Rosický Jan
 
Jareš Vojtěch - Tůma Matěj
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Klepáč Adam - Prusík  Michal
 
Hänel Tom - Holub Lukáš J.
6:0, 6:2
 
Kesl Jan - Pajer Ivan
6:2, 6:3
 
 
7:6 (9), 6:1
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
 
Rozhodčí turnaje: Černý Jaroslav (platná licence A do 31.12.2020)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Čížek Jiří 8725
Kučera Jonáš 10220
Petrofský Martin 11520
Mojžíš Patrik 12120
Mojžíš Dominik 12815
Stauch Daniel 13915
Holub Lukáš J. 14415
Bien Daniel 15115
Kategorie : 8Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 514130

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mareš Karel18.09.2006TK Lokomotiva Plzeň z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Olšanský Viktor23.05.2006TK Slavia Plzeň