Název: |
ITS Olomouc |
Datum: |
29.-31.07. |
Pořadatel: |
ITS Tennis centre s.r.o. (C - 200) |
Místo konání: |
Legionářská 19, Olomouc |
Kódové číslo: |
516128 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Nerušil Filip |
Na střelnici 42 | |
779 00 Olomouc | |
Tel. (1): |
774 430 576 |
E-mail: |
nerusil@itstennis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Barrow Timothy | 18.09.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 293 |
9 |
739 |
26.07.2017 16:10:26 |
|
2. |
Kvapil Eduard | 10.11.2004 | Pašťa tenis, z.s. | 354 |
9 |
623 |
30.06.2017 09:53:32 |
|
3. |
Novák Lukáš | 23.02.2004 | TK Zlín | 404 |
6 |
221 |
26.07.2017 21:24:23 |
|
4. |
Kořalka Vojtěch | 09.07.2003 | TK Gymnázium Uničov | 408 |
6 |
25.04.2017 17:13:46 |
||
5. |
Čech Vilém | 22.10.2003 | Pašťa tenis, z.s. | 474 |
6 |
10.07.2017 15:40:19 |
||
6. |
Babka Martin | 04.11.2004 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 968 |
3 |
373 |
16.03.2017 07:59:33 |
|
7. |
Imrišek Lukáš | 05.06.2005 | Tenisový klub Mikulov, spolek | 1111 |
1 |
281 |
22.04.2017 22:10:50 |
|
8. |
Kubíček David | 15.04.2005 | ŽLTC Brno | 1111 |
1 |
207 |
19.07.2017 10:16:56 |
|
9. |
Gestinger Adam | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 1111 |
1 |
26.07.2017 16:10:38 |
||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Stejskal Adam | 01.06.2007 | TK Milo Olomouc | 1111 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2017 01:56:35 |
|
2. |
Bsteh Matthias | 28.06.2003 | TKB Hrušovany z.s. | 1111 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2017 12:29:20 |
|
3. |
Mrva Maxim | 02.08.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 1111 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2017 18:20:28 |
|
4. |
Tlačbaba Matěj | 02.07.2005 | TJ Brno-Komín | 670 |
4 |
195 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2017 09:20:59 |
5. |
Kondler Libor | 18.01.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1111 |
1 |
358 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2017 09:39:41 |
6. |
Grepl Michal | 08.01.2003 | TK Gymnázium Uničov | 1111 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2017 10:22:51 |
|
7. |
Staněk Jakub | 16.05.2004 | ŽLTC Brno | 702 |
4 |
304 |
IS: kolizní přihláška | 22.07.2017 12:00:17 |
8. |
Vaněk Tomáš | 06.11.2006 | TK Milo Olomouc | 1111 |
1 |
633 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2017 09:06:23 |
9. |
Staněk Jan | 30.09.2005 | ŽLTC Brno | 968 |
3 |
327 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2017 10:24:29 |
10. |
Táborský Jan | 23.11.2003 | TK Milo Olomouc | 1111 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 23.07.2017 12:00:21 |