Název: | TK Roja Open | Pořadatel: | TK Roja Příbram z.s. | Datum: | 02.-05.08. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Růžička Tomáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Velík Lukáš | | 6:7 (3), 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kolářík Jakub | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zahraj Adam | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Bůcha Milan | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Fáček Jan | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Douda Pavel | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hozman Dominik | | | | scr. | |
| | | | | |
Sklenár Eduard | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Brašna Dominik | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Stauch Daniel | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rosický Jan | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Rybín Kryštof | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Voleský Jakub | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Rais Lukáš | 6:3, 6:7 (3), 6:4 | | | | |
| | | | | |
Paroulek Filip | | | | | 6:4, 6:0 |
| | | | | |
Kusý Jan | 0:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Vrba Jakub | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Petera Patrik | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Břicháček Bedřich | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Rieser Frederik William | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6 (5), 7:5 | | | |
| | | | | |
Rudolf Matěj | | | | | |
| | | | | |
Doubek Vojtěch | | | | 7:6 (5), 6:2 | |
| | | | | |
Valeš Vojtěch | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kovačka Matouš | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Sanders Oliver | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kalina Vít | | | 6:7 (3), 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Soukup Albert | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 5:7, 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hertl Otto | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence B do 08.04.2018) |
Poznámka pořadatele: 4.8. sobota 9:00 Paroulek - Kalina.
Poté finále dvouhry - ne před 10:45
|
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Růžička Tomáš | 42 | 35 | Hertl Otto | 63 | 25 | Rudolf Matěj | 76 | 25 | Hozman Dominik | 112 | 20 | Douda Pavel | 116 | 20 | Doubek Vojtěch | 129 | 15 | Paroulek Filip | 152 | 15 | Rais Lukáš | 155 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 512126 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bouček František | 17.07.2005 | Slavoj Český Brod | Palovčík Oskar | 08.11.2005 | LTC Houštka | Peterka Nikolas | 02.02.2005 | Start Liberec |
|