Landfeld Vít | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pučelík Jan | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Matyáš | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Roman | | | 6:3, 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
Chvapil Viktor | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vild Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Padevět Jonáš | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Laibl Matěj | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valoušek Jakub | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Alex | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Zlatohlávek Tomáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Agovič Semi | | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Placek Alex | | 6:0, 4:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Badhe Ashmit Samir | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Jašek David | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mach Štěpán | | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Mrůzek Štěpán | 4:6, 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vopička Lukáš | | | 6:2, 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Skřička Jan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Hertl Otto | | | | | | 2:6, 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Tobias | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Eršil David | 6:4, 7:6 (7) | | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | 6:0, 4:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bernas Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Vašíř Adam | | | | 6:4, 1:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klír Lukáš | | 3:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Janko Antonín | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Trojan Filip | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Ceban Alexandr | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | | | | | | |
| | | | | | |
Bušek Kryštof | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Páral Radim | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rudolf Matěj | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Brož Dominik | | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Šafář Petr | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kameník Kryštof | | | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nicod Jakub | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Čech Jan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Šimek Daniel | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 (4), 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Fáček Erik | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ivan Vyvadil, Jitka Kleisnerová |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů na 31. 7. 2017 - pondělí od 9,00 FINÁLE DVOUHRY PADEVĚT - NICOD, POTÉ PO ODPOČINKU FINÁLE ČTYŘHRY HOVORKA, KAMENÍK - JUPA, PADEVĚT
|
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Landfeld Vít | 23 | 45 | Fáček Erik | 62 | 30 | Agovič Semi | 74 | 25 | Šťastný Zoran | 77 | 25 | Janoušek Lukáš | 84 | 25 | Hertl Otto | 91 | 25 | Bušek Kryštof | 93 | 25 | Hovorka Patrik | 93 | 25 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 225 |
Kódové číslo akce: 512118 |
|
|