Název: |
Lípa cup B |
Datum: |
06.-09.08. |
Pořadatel: |
TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400) |
Místo konání: |
Měst.stadion Česká Lípa |
Kódové číslo: |
516114 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
St do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Goldbrichtová Jitka |
Roháče z Dubé 2351 | |
470 01 Česká Lípa | |
Tel. (1): |
723649061 |
E-mail: |
goldbrichtova@szdc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 82 |
25 |
8 |
14.07.2020 09:04:19 |
|
2. |
Rosický Jan | 06.01.2006 | LTC Houštka | 84 |
25 |
prezentován a přijat | 07.07.2020 17:05:51 |
|
3. |
Novák Daniel | 20.02.2006 | LTC Panorama Teplice | 104 |
20 |
03.08.2020 20:33:16 |
||
4. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | 105 |
20 |
11 |
26.07.2020 23:14:29 |
|
5. |
Žoldák Patrik | 02.06.2006 | SK HAMR, z.s. | 107 |
20 |
23.07.2020 12:43:10 |
||
6. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | 110 |
20 |
12 |
26.07.2020 23:13:12 |
|
7. |
Pajer Ivan | 08.04.2006 | TK LTC Děčín | 127 |
15 |
03.08.2020 20:31:15 |
||
8. |
Burda Oliver Petr | 24.12.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 129 |
15 |
06.07.2020 18:58:21 |
||
9. |
Sklenička Štěpán | 25.07.2007 | TK Sparta Praha | 136 |
15 |
3 |
prezentován a přijat | 28.07.2020 18:45:35 |
10. |
Hanzl Jan | 16.04.2006 | TCEN Hrádek nad Nisou | 137 |
15 |
06.07.2020 07:00:43 |
||
11. |
Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 168 |
15 |
09.06.2020 10:41:38 |
||
12. |
Sršeň Alexandr | 24.01.2007 | TK Frýdlant v Čechách | 173 |
12 |
51 |
27.05.2020 20:55:21 |
|
13. |
Sedláček Mirek | 17.01.2006 | LTC Houštka | 185 |
12 |
prezentován a přijat | 17.07.2020 17:15:28 |
|
14. |
Tuša Robert | 14.02.2006 | TENIS Klánovice | 189 |
12 |
prezentován a přijat | 28.07.2020 19:29:52 |
|
15. |
Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha | 208 |
12 |
7 |
prezentován a přijat | 31.07.2020 07:21:38 |
16. |
Derenin Matyáš | 02.02.2007 | LTK Liberec | 211 |
12 |
85 |
prezentován a přijat | 30.07.2020 10:43:22 |
17. |
Bursa Tomáš | 01.02.2007 | LTK Liberec | 279 |
9 |
50 |
prezentován a přijat | 02.06.2020 22:05:33 |
18. |
Voleský Daniel | 22.10.2007 | SK HAMR, z.s. | 284 |
9 |
60 |
prezentován a přijat | 15.06.2020 22:17:28 |
19. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 302 |
9 |
10 |
30.07.2020 10:45:59 |
|
20. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 340 |
9 |
125 |
26.07.2020 10:20:39 |
|
21. |
Krejčí Matyáš | 12.10.2007 | I.ČLTK Praha | 391 |
6 |
36 |
16.07.2020 16:07:46 |
|
22. |
Bodnár Tobiáš Petr | 15.06.2006 | TK Kadaň | 397 |
6 |
prezentován a přijat | 02.08.2020 19:42:06 |
|
23. |
Chodora Radek | 23.01.2007 | TK Start Praha-Topolka | 431 |
6 |
93 |
prezentován a přijat | 20.07.2020 15:07:08 |
24. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | 483 |
6 |
29 |
prezentován a přijat | 04.08.2020 10:37:17 |
25. |
Vaněk Daniel | 27.04.2008 | I.ČLTK Praha | 493 |
6 |
67 |
prezentován a přijat | 01.08.2020 19:29:52 |
26. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 862 |
3 |
76 |
23.05.2020 08:24:54 |
|
27. |
Brych Lukáš | 20.11.2006 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 913 |
3 |
08.07.2020 08:23:11 |
||
28. |
Bradík Jonáš | 04.02.2007 | SK JC Sport Opava | 1044 |
1 |
340 |
13.06.2020 17:55:51 |
|
29. |
volná karta | volná karta |
||||||
30. |
volná karta | volná karta |
||||||
31. |
volná karta | volná karta |
||||||
32. |
volná karta | volná karta |
||||||
33. |
volná karta | volná karta |
||||||
34. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 1044 |
1 |
232 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2020 06:13:35 |
2. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 1044 |
1 |
278 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 18:46:38 |
3. |
Havránek Jakub | 15.06.2006 | Tenisklub Cheb | 175 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 08:24:56 |
|
4. |
Pešat Oliver | 19.02.2007 | TK Na Dolině o.s. | 198 |
12 |
21 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 18:39:54 |
5. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | 137 |
15 |
20 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 12:48:34 |
6. |
Beránek Ondřej | 18.02.2006 | TK Na Dolině o.s. | 66 |
25 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2020 06:24:58 |
|
7. |
Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha | 95 |
20 |
5 |
odhlášeno hráčem | 29.07.2020 20:35:50 |
8. |
Prokopius Oliver | 11.06.2006 | TJ Spoje Praha | 351 |
9 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2020 08:36:24 |
|
9. |
Rieser Frederik William | 31.12.2006 | TK Olymp Praha | 162 |
15 |
odhlášeno hráčem | 30.07.2020 10:21:29 |
|
10. |
Luňák Maxim | 20.12.2007 | Lokomotiva Praha | 371 |
6 |
152 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 11:23:06 |
11. |
Kuřitka Lukáš | 11.10.2006 | SK JC Sport Opava | 103 |
20 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 11:54:26 |
|
12. |
Stauch Daniel | 27.08.2006 | LTC Modřany 2005 | 56 |
30 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 11:58:02 |
|
13. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 59 |
25 |
odhlášeno hráčem | 31.07.2020 11:58:23 |
|
14. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | 106 |
20 |
23 |
odhlášeno hráčem | 04.08.2020 21:05:00 |
15. |
Doskočil Martin | 01.03.2007 | TK Sparta Praha | 115 |
20 |
16 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 09:16:32 |
16. |
Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most | 493 |
6 |
94 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 14:58:35 |
17. |
Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | 802 |
3 |
180 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 16:21:21 |
18. |
Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 506 |
6 |
201 |
odhlášeno hráčem | 05.08.2020 16:24:23 |