Ceban Alexandr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Čech Jan | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Nejedlý Gabriel | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hudec Adam | | | 6:2, 7:5 | | |
| | | | | |
Žahour Kryštof | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ryšavý Matěj | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Holzer Radek | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ryšavý Martin | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kuboň Jan | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Patyk Michal | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Linek Valdemar | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Ungerman Otakar | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Miler Kevin | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kletečka Pavel | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Miletín Marek | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Bogdan Michal | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Kačer Šimon | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mach Štěpán | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hujo Ondřej | | | | 0:6, 6:4, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Raška Tomáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Santo Patrik | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kovář Jan | | | 5:7, 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Lenner Jiří | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Rudolf Matěj | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Zápasy prvního kola začínají v 9:00 na 6 kurtech v následujícím pořadí:
Čech:Nejedlý, Hudec:Žahour, Ryšavý Martin:Kuboň, Patyk:Linek, Kletečka:Miletín, Bogdan:Kačer, Raška:Santo, Kovář:Lenner. Zápasy druhého kola se následně budou hrát po skončení prvního kola dvouhry dívek, které začne kolem 11 hodiny. Zápasy budou nasazovány na kurty tak, jak jsou v pavouku "od shora dolů". |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Ceban Alexandr | 195 | 12 | Rudolf Matěj | 197 | 12 | Holzer Radek | 286 | 9 | Mach Štěpán | 314 | 9 | Miler Kevin | 347 | 9 | Hujo Ondřej | 624 | 4 | Ryšavý Matěj | 885 | 3 | Ungerman Otakar | 1023 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 61 |
Kódové číslo akce: 512087 |
|
|