Pořadatel: | TK Neridé | Datum: | 09.-12.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Lazarev Leon | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Žák Šimon | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Žák Kryštof | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Janko Antonín | | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Majšajdr Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Říha Matyáš | | | | 4:6, 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bega Petr | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Landfeld Vít | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Jupa Jakub | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Novotný David | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Král David | | | | | 6:4, 7:6 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Toman Kryštof | | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Fiedler Jiří | 6:1, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Šebesta Jakub | | | 3:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Zámečník Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Šmalcl Vlastimil | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Barták Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zapský Adam | 6:2, 1:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hlaváček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Hauge Lukáš | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Apltauer Filip | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Průcha Oliver | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kameník Lukáš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hovorka Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Šlambor Jakub | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Agovič Semi | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | 6:2, 3:6, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Hrdina Aleš | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Modrák Martin | | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Zoran | 6:1, 4:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Babka Jakub | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Flídr Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Jirucha Ladislav | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vůle Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Augustýn Mikoláš | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Bušek Kryštof | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kroužek Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Lazarev Leon | 24 | 45 | Kroužek Jiří | 96 | 20 | Král David | 100 | 20 | Šrámek Ondřej | 128 | 15 | Vencl Matyáš | 133 | 15 | Hlaváček Martin | 134 | 15 | Hauge Lukáš | 137 | 15 | Hrdina Aleš | 140 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 512057 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Szic Sandro | 09.11.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. |
|