Název: | Tenisek Open | Pořadatel: | TK Tenisek Buštěhrad | Datum: | 11.-13.07. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šmejcký Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Košvanec Mikuláš Pavel | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šmíd Martin | 4:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Novotný Bořek Jan | | | | | |
| | | | | |
Klokov Martin | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Poláček Lukáš | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kollert Jonáš | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
KETTNER Tadeas | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Macák Milan | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
STRNAD Daniel | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šaroch Jan | | 6:4, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kobza František | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Petráš Michal | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Suk Matěj | | | | 3:0, scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kohout Jan | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Klein David | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Kohout Adam | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Jirásek Milan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jeřábek Antonín (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Vzhledem k nejistotě počasí se třetí set hraje supertiebreak.
Pořadí zápasů: Ve 12:00 Košvanec M. - Šmíd M., Klein D. - Kohout A. Ve 13:00 Novotný B. - Klokov M., Poláček L. - Kollert J., Kettner T. - Macák M., Strnad D. - Šaroch J. Ve 14:00 Kobza F. - Petráš M., Suk M. - Kohout J., Šmejdský J. - ?, Jirásek M. - ? |
| Počet účastníků | 18 | Nasazení | CŽ | BH | Šmejcký Jakub | 292 | 9 | Jirásek Milan | 570 | 4 | Poláček Lukáš | 645 | 4 | Petráš Michal | 651 | 4 | Šmíd Martin | 720 | 4 | Košvanec Mikuláš Pavel | 761 | 4 | Kohout Jan | 862 | 3 | Klein David | 956 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 35 |
Kódové číslo akce: 512045 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | Brettl Filip | 12.12.2006 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Přistoupil Marek | 11.07.2006 | SK Aritma Praha | Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|