Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Tenisový klub Šternberk
Pořadatel:
Tenisový klub Šternberk, z.s.
Datum:
11.-12.07.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Šošolík Pavel
Šošolík
Šošolík
Kojecký Jan
6:0, 6:0
Kojecký Jan
Papajík Jakub
6:0, 6:2
Šošolík
Šnorich Matias
6:0, 6:1
Šnorich
Šnorich
Kučera Matěj
7:5, 4:6, 1:0 (3)
Kučera Matěj
Šošolík
Horák Vladimír
6:2, 6:0
Horák
Horák
Móler Petr
6:3, 6:0
Prášek Luca Samuel
Prášek Luca Samuel
6:2, 7:6 (5)
Horák
Zajicek Nicholas
6:4, 6:0
Zajicek
Zajicek
Prášek Nello Daniel
6:2, 6:1
Vymazal David
Vymazal David
6:3, 6:0
Šošolík
Čech Marek
6:1, 6:3
Čech
Čech
Vymazal Kryštof
6:1, 6:2
Vymazal Kryštof
Čech
Naňák Daniel
6:1, 6:0
Kojecký Tomáš
Kojecký Tomáš
6:2, 6:2
Macek
Macek Šimon
6:4, 4:6, 1:0 (5)
Macek
Čech
Kučera Vojtěch
6:2, 6:2
Kučera Vojtěch
Kazík
Kazík Martin
6:1, 6:2
Kazík
Postupa
Štěpán Daniel
6:0, 6:2
Barusel
Barusel David
6:1, 6:0
Postupa
6:0, 6:0
Postupa
Postupa Martin
Rozhodčí turnaje:
Vyhnánková Lenka (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků
21
Nasazení
CŽ
BH
Šošolík Pavel
150
15
Postupa Martin
164
15
Macek Šimon
534
4
Horák Vladimír
674
4
Kučera Matěj
681
4
Zajicek Nicholas
681
4
Čech Marek
761
4
Kojecký Jan
790
3
Kategorie : 4
Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 512043
Postupa Martin
-
Řehák Daniel
Postupa
-
Řehák
Zajicek Nicholas
-
Papajík Jakub
scr.
Postupa
-
Řehák
Kučera Matěj
-
Kučera Vojtěch
6:1, 6:0
Kučera Matěj
-
Kučera Vojtěch
Prášek Luca Samuel
-
Prášek Nello Daniel
7:6 (4), 7:5
Postupa
-
Řehák
Vymazal David
-
Kojecký Jan
6:2, 6:1
Horák
-
Barusel
Horák Vladimír
-
Barusel David
6:0, 6:3
Vymazal Kryštof
-
Šnorich
Vymazal Kryštof
-
Šnorich Matias
6:3, 6:0
Vymazal Kryštof
-
Šnorich
Macek Šimon
-
Kojecký Tomáš
6:3, 6:2
Rozhodčí turnaje:
Vyhnánková Lenka (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic
8
Nasazení
CŽ
BH
Postupa Martin
164
15
Řehák Daniel
175
12
Macek Šimon
534
4
Horák Vladimír
674
4
Kučera Matěj
681
4
Zajicek Nicholas
681
4
Kojecký Jan
790
3
Kučera Vojtěch
790
3
Kategorie : 4
Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 514043
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Řehák Daniel
10.04.2006
TK Milo Olomouc