Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  05.-08.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Žoldák Patrik
 
 
 
Kuba Luboš
6:1, 6:0
 
Herman David
6:4, 7:6
 
TEUBER RENE
6:0, 6:0
 
Chatara-Morse Mathias
7:6, 6:2
 
Bubla Michal
6:0, 6:1
 
Hladík Daniel
6:4, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Sina Jakub
 
KOUTEK PETR
7:5, 6:3
 
Němeček Patrik
6:0, 7:5
 
Hádlík Michal
4:6, 7:6, 1:0
 
Kalina Tobiáš
6:0, 6:1
 
Rosecký Daniel
2:6, 6:2, 1:0
 
Sudik David
7:6, 2:6, 1:0
 
Hais Jan
6:2, 6:3
 
Páltik Richard
6:1, 6:0
 
Bureš Oliver
7:6, 6:1
 
Lorentzon Theodor
6:2, 6:2
 
Daněk Oldřich
6:1, 6:2
 
Popravkin Andrej
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Doležel Alex
 
Flusser Robin
7:6, 6:1
 
Teuber Eric
7:6, 6:3
 
Laštovic Matěj
6:0, 6:1
 
Zábelka Daniel
6:1, 6:4
 
Římal Tomáš
7:6, 6:2
 
Klepáč Adam
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Dvořák David
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků28
NasazeníBH
Žoldák Patrik 2609
Dvořák David 2809
Doležel Alex 3099
Sina Jakub 4006
Hais Jan 5904
Flusser Robin 6034
Sudik David 6034
Hladík Daniel 6724
Kategorie : 4Součet BH: 49
Kódové číslo akce: 512042

Dvořák David - Žoldák Patrik
 
 
 
Hádlík Michal - Kalina Tobiáš
6:0, 6:3
 
Bubla Michal - Chatara-Morse Mathias
6:2, 6:2
 
Klepáč Adam - Sudik David
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Římal Tomáš - Laštovic Matěj
 
Teuber Eric - TEUBER RENE
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
6:2, 1:6, 1:0
 
Flusser Robin - Sina Jakub
 
Daněk Oldřich - KOUTEK PETR
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Doležel Alex - Šusta Bartoloměj
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Žoldák Patrik 2609
Dvořák David 2809
Doležel Alex 3099
Šusta Bartoloměj 3539
Sina Jakub 4006
Sudik David 6034
Flusser Robin 6034
Bubla Michal 7414
Kategorie : 4Součet BH: 54
Kódové číslo akce: 514042

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Luňák Maxim20.12.2007Sokol Čimice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Popravkin Andrej20.12.2005TJ LTC Poděbrady
Kalina Tobiáš16.10.2007Tenis Banka Praha
Němeček Patrik25.06.2006TK Písnice
Sina Jakub21.06.2006LTC Modřany 2005
Chatara-Morse Mathias09.12.2005TC VŠ Praha
Žoldák Patrik02.06.2006SK HAMR, z.s.
Šusta Bartoloměj05.10.2006Tenis Dobříš