Pořadatel: | SK Tenis Duchcov | Datum: | 26.-28.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Cintl Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jaroslav | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dufek Matěj | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Novák David | | | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | | | scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Dolanský Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Benda Patrik | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Křemeček Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Slezák Marek | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Chládek Stanislav | | | | | | |
| | | | | | |
Mrázek Matěj | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zázvorka Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Mužík Ondřej | | | | 3:6, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Benedikt Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Pšenička Ondřej | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Halíř Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Bulín Pavel | | | | | | 6:1, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kollár Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Podolan Petr | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kraus Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Červinka Petr | | | | 6:2, 4:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kubeš Alex | | | | | | |
| | | | | | |
Nový Dominik | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Renner Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Václav | | | | | 6:0, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Radek | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Maxa Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Habenicht Jan | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vejlupek Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Svatoš Šimon | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Sigl Gustav | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Boháček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Přibyl - A |
Poznámka pořadatele: Poděkování všem hráčům a doprovodu za bezproblémový průběh turnaje. |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Cintl Matěj | 161 | 12 | Boháček Martin | 173 | 12 | Renner Jan | 224 | 12 | Slezák Marek | 254 | 9 | Bulín Pavel | 255 | 9 | Kroupa Václav | 327 | 9 | Křemeček Adam | 382 | 6 | Halíř Jiří | 382 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 512015 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Zlatník Jakub | 16.01.1998 | SK Tenis Duchcov |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Sigl Gustav | 29.09.2001 | MTenis sport z.s. | Kroupa Václav | 04.08.2000 | Tenisklub Cheb | Kollár Petr | 23.12.2002 | TK Most | Pšenička Ondřej | 07.01.2001 | TJ Radlice z.s. | Cintl Matěj | 29.11.1998 | Tenisklub Cheb |
|