Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  25.-28.01.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Vašenka Daniel
 
 
 
Doskočil Martin
scr.
 
Mazáč David Matyáš
6:0, 6:1
 
Kváč Petr
6:1, 6:1
 
Babulík Michal
6:3, 6:1
 
 
7:6 (8), 1:6, 6:2
 
Kuřitka Lukáš
 
OLŠAR Štěpán
6:4, 6:2
 
 
 
Rožnovský Matyáš
4:6, 6:2, 6:4
 
Špaček Jakub
6:1, 6:0
 
Čujan Matěj
6:0, 6:4
 
Bobek Vojtěch
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Frömel Karel
 
Vacula Filip
3:6, 6:2, 6:1
 
 
 
Korec Zdeněk
6:2, 6:4
 
Beránek Ondřej
6:3, 6:2
 
Bárta Jan
6:4, 6:3
 
Vaněk Tomáš
6:2, 7:5
 
 
6:1, 5:7, 6:1
 
Kondler Libor
 
Klimas Jan
6:4, 6:7 (9), 6:2
 
 
 
Postupa Martin
6:1, 6:1
 
Petráš Adam
7:6 (2), 6:2
 
Šafařík Jonáš
7:6 (1), 5:7, 6:4
 
Velčovský Vojtěch
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Šimeček David
 
Bako Jan
6:3, 6:4
 
 
 
Nezval Jakub
scr.
 
Křesala Matyáš
6:2, 6:0
 
Kuřitka Adam
6:2, 6:4
 
Štíhel Filip
3:6, 6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Knesl David
 
Tajdus Tomáš
7:5, 6:3
 
 
 
Škvara Eduard
6:7 (6), 7:6 (5), 6:1
 
Kopel Šimon
6:3, 6:4
 
Bartoš Adrian
6:1, 6:1
 
Dadák Šimon
6:0, 6:0
 
 
7:5, 6:2
 
Kubatko Dominik
 
Lankočí Matyáš
6:3, 7:5
 
 
 
Michálek Stanislav
6:2, 6:0
 
Stejskal Adam
6:2, 7:5
 
Kubiš Filip
6:3, 5:7, 6:1
 
Řehák Adam
scr.
 
 
6:2, 3:1, scr.
 
Budina Martin
 
Beneš Daniel
6:1, 2:6, 6:4
 
 
 
Sáňka Jakub
1:6, 6:2, 6:0
 
Abrman Matěj
6:1, 6:3
 
Pešat Oliver
6:2, 6:1
 
Mičola Vítek
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Krakovský Denis
 
Rozhodčí turnaje: Holík Martin (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Krakovský Denis 6725
Kubatko Dominik 7125
Vacula Filip 8025
Bako Jan 8225
Šimeček David 8425
Lankočí Matyáš 10220
Frömel Karel 11120
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 502970

Šimeček David - Vacula Filip
 
 
 
Stejskal Adam - Pešat Oliver
6:3, 6:1
 
Bartoš Adrian - Beneš Daniel
6:1, 6:1
 
Špaček Jakub - Řehák Adam
4:6, 7:6 (4), 1:0 (7)
 
 
 
 
scr.
 
Korec Zdeněk - Kubatko Dominik
 
Frömel Karel - Krakovský Denis
6:3, 1:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Budina Martin - Kondler Libor
 
Kuřitka Lukáš - Postupa Martin
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
OLŠAR Štěpán - Tajdus Tomáš
 
Mičola Vítek - Bobek Vojtěch
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Šafařík Jonáš - Abrman Matěj
 
Čujan Matěj - Křesala Matyáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Klimas Jan - Knesl David
 
Velčovský Vojtěch - Lankočí Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Rožnovský Matyáš - Kuřitka Adam
 
Vaněk Tomáš - Petráš Adam
3:6, 7:6 (3), 1:0 (6)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Beránek Ondřej - Vašenka Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Holík Martin (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Krakovský Denis 6725
Kubatko Dominik 7125
Vacula Filip 8025
Šimeček David 8425
Lankočí Matyáš 10220
Frömel Karel 11120
Knesl David 11220
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 504970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krupa Lukáš04.11.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Řehák Daniel10.04.2006TK Milo Olomouc